| xilovevampirex a întrebat:

Vreau si eu program de scris versuri la melodii.cum fac aia pe youtube... va rog din suuflet

Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

In windus movie maker, se gaseste in windowsul tau, o sa-ti fac cu saceti sa fie mai usor sa gasesti deci te duci la program si te uiti ->edit movie, apoi dai la -> make titles or credits, apoi dai la al treilea rand daca vrei sa scrii pe o imagine ->title on the selected clip, daca nudai la prima si scrii pe un fundal, o sa vezi ca iti vei da si tu seama acolo ca poti samadofici scriusu culoarea elt, sper sa-ti fie de folos si baftawinking