| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac o melodie din 3 melodii.Cum sa fac? Pot taia din melodii? Este vreun program?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cu Soundforge. E simplu de folosit.

8 răspunsuri:
| cd92 a răspuns:

MixMeister Fusion e solutia la problema ta, il descarci de aici http://download.kappa.ro/action__file/action__license/id__1/file__1630 dai click pe sunt de acord si il salvezi;)

| StarDust a răspuns:

Cauta MP3 To Ringtone Gold este si de compresat melodii

| Ioanna2012 a răspuns:

Mmm...nu stiu daca te ajuta happy Windows Movie Maker ...cu asta se fac filmulete, dar eu cand fac mai tai si melodia big grin

| Aries90 a răspuns:

Eu folosesc Windows Movie Maker cand tai doar refrenul dintr`o melodie cu care vreau sa`mi sune telul. Si poti " decupa " melodia pe care o vrei tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atomix.mp3 happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mnumesc Angi iar sfatul meu e sa transcri cele trei melodii pe o
foaie iarapoi sa pui continoareade la melodia urmatoare la un cuvant care se potriveste la cealalta.asa asi face eu e usor. intelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vr sa fac o mel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu credhappy
id meu e anonimatzfire_play