| Ghost_2224 a întrebat:

Spune-ti-mi si mie cateva romane de dragoste care v-au placut. Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| AxxyAlexandra a răspuns:

Bunahappy
Imi plac foarte mult romanele de dragoste ale lui Nicholas Sparkshappy
Are un stil de a scrie aparte, foarte romantic.happy
Iti dau niste exemple:"Ultimul cantec","O plimbare de neuitat","Jurnalul","Draga John"...
Daca doresti sa le citesti si iti plac romanele de genul asta[de dragoste] ti le recomandhappy
Lectura placuta!:*

3 răspunsuri:
| JulieAndreeaB a răspuns:

Maitreyi,Anna Karenina,Cartea Nuntii, Pe aripile vantului, Invitatie la vals...

| buburuza_4437 a răspuns:

Juliette sau Placerea Viciului - Marchizul De Sade, Pasarea Spin - Colleen Mccullough,"In seara asta si pe vecie" - Caryl Wilson aste sunt fff frumoase:*sp sa iti plaq

| IulianaLuli a răspuns:

Mandrie si Prejudecata:*