| MaximRobert a întrebat:

Vreau si eu sa scriu un nume cu emoticoane, numele sa fie:ranim, fundalul sa fie din emoticonul:X si literele din :* va rooog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| DenniDen a răspuns:

Http://www.zambesc.com/statusuri-cu-emoticoane/ uite aici Gata, am reusit sa termin aplicatia cu care se pot realiza statusuri cu emoticoane. Si functioneaza foarte simplu.Alegeti emoticoana utilizata pentru fundal, emoticoana utilizata pentru text si apoi, cu mouseul, "scrieti" textul. Cand sunteti multumit de rezultat, afisati textul, salvati-l si apoi adaugati-l la status. Distractie placuta! citeste asta cu atentie si o reusest. fundita:o3?

1 răspuns: