| Diiiidi a întrebat:

Aici pe TPU. cum pot cauta o persoana? adica unde scriu numele ei sa o caut sa vad daca are cont pe TPU.(stiu ce nume are si vreau sa o adaug va rooog ajutati-ma! am mai cautat mai demult dar am uitat funda

Răspuns Câştigător
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Pai uite acum da click pe numele meu si o sa iti apara profilul meu, si atunci chiar deasupra (unde de obicei scrie categorii>...) o sa apara ''utilizatori'' Dai click si acolo apoi la ''cauta'' scrii numele celui de care vrei sa dai.

1 răspuns:
| Monica_7453 a răspuns:

Dai in stanga la : Prietenii, unde ai tu lista cu : Mesaje, intrebarule mele, raspusurile mele etc. apoi, deasupra de prietenii tai iti apar : utilizatori. Dai acolo si scrie : Cauta.acolo scrii numele lor. nu uita de funda >big grin