| sherlyn:) a întrebat:

Vreau si eu sa slabesc. vreau sa incerc dieta nicoletei dar as vrea mai intai sa aflu daca a incercath`o cineva.si daca a incercat in cat timp si cate kg a slabit.sincer! fundit`sSa

4 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

O prietena de-a mea a incercat-o. A tinut-o o saptamana, in vacanta inter-semestriala, si a slabit 3 kilograme. Manca dimineata o cana de compot, apoi lua un baton fibrobar, la pranz manca o supa cu carne de pui si apoi un alt baton. Da rezultate in termen scurt, insa din pacate ea a pus la loc toate kilogramele imediat dupa ce a terminat dieta. Depinde de organism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna dieta este, portia de 150 de gr, incearca, am slabit 6 kg intr-o luna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa dietele.
Prima masa sa fie pe la 12, apoi pe la 1-2 fa niste abdomene si extensii. Pe la 4-5 poti manca niste fructe sau iaurt, iar apoi ultima masa sa nu fie mai tarziua de 19. Pe acesta durata: nu manca paine, fast food, dulciuri sau sa bei bauturi carbogazoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am slabit cu regim disociat 20 kg (cam in 8 luni). Periodic, cam la 2 luni mai tin cate 1 saptamana regimul. Nu stiu despre ce dieta spui tu.
Era cam asa (var 2), dar ziua 2 era de lactate, nu doar lapte, iar ziua 4 de oua (fierte sau omleta in teflon fara grasime-cea mai naspa zi :D):
http://prodieta.ro/......iat-rapid/
PS: Am tinut 1 saptamana regim, 1-2 saptamana mancat normal, cat mai usor, insa.