| ncalin18 a întrebat:

Vreau si eu site un de unde pot lua program de editat poze cat mai artistic!
dau >funda:

3 răspunsuri:
| VladestepeTPU a răspuns:

Poţi editata online pe picnik.com, are nişte edituri frumoase, în Photoshop, dar trebuie să'l cauţi tu pe net sau dacă nu cere'mi id'ul şi ţi'l tirmit eu smug.

| CrissDot a răspuns:

Ia-ti photoshop sau intra pe pixlr.com si fa-ti cont asta e un program de facut poze artistic, dar e ft greu de umblat pe el si de aia vei zice ca nu e performanat dar e... fundita?batting eyelashes