| catutzza a întrebat:

Vreau si eu statusuri de dragoste... dar nu din alea care le gasesti pe la fiecare click. cel mai rapid raspuns si bun funditalove struck:Xlove strucklove struck

2 răspunsuri:
| MaditsSaaa a răspuns:

Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai, Iubeste-ma cand o merit cel mai putin...Atunci am nevoie cel mai mult!

Vorbim la telefon si îti spun ca îmi este bine! Te mint. Bine îmi e doar lânga tine

sa fiu in mintea ta. cand ma vei dori.voi incerca sa fiu ceea ce poti pastra. in inima ta

| StefanJobs a răspuns:

No, I don't like you... I love you