| guardianangel a întrebat:

Vreau si eu statusuri de dragoste haioase noi. Cine stie?

Răspuns Câştigător
| GeoOrgiannna a răspuns:

Ciudat, incă iti simt absentza, pare aberant... whistling.

♥ Stiu ca sunt pe lume mii de flori love struck! Dar numai tradafirii imi dau fiori love struck! blushing. whistling. ♥"

Inca il visez cum eram odata afara...Cum vorbeam in fiecare seara

bucurativa de ce a mai ramas din 2010... impacativa cu cei cu care v-ati certat ca nu e bine sa intrati in 2011 certati. ok. si prin asta scuze daca v-am gresit cu ceva.

plecata pana la Mos Craciun... avem niste afaceri de rezolvatbig grin

All I want for Christmas is you :X

un inger mic din cer coboara.se roaga-n taina apoi zboara. un zambet cald el iti trimite, o raza calda si trei cuvinte:La Multi Ani

Cand ultimele zile cad, Din miile de calendare, Se-aprind stelute-n crengi de brad, Ca semn de mare sarbatoare, Cand toti ureaza celor dragi, Cuvinte de iubire, La fel va urez si eu acum: MULT NOROC SI FERICIRE! CRACIUN FERICIT!

iata al nostru mos istet, mititel si nataflet, a ajuns cand nu credeam cu cadouri pe la geam, zambitor si panditor, si cu nasul rosior, m-a rugat sa-i spun pe bune unde stai sa dea de tinen, pe fereastra usurel, cai batran si mititel, in casuta sa iti intre cu cadouri multe multe love struck

Vad viata-n alb si negru, cand visez, visez color!

Doare sa iubesti pe cineva care sa nu te iubeasca la randul lui, dar cel mai dureros este sa iubesti pe cineva si sa nu gasesti niciodata curajul de a-i spune ce simti

Mi. e greu sa visez la infinit fara sa dobandesc un vis implinit

Visezi la nesfarsit pana la un moment dat cand stai un pic si spui"nu am realizat nimic"

Pe zi ce trece ma maturizez, doar sufletul imi pastreaza copilaria si amintirile trecutului...

La aceasta cumpana dintre ani, lasa sa treaca prin fereastra sufletului tau, magia sarbatorilor, lasa-te cuprinsa de fericire si bucurie si ramai asa pentru tot restul vietii. Fii raza mea de soare si lumineaza-mi aceasta trecere, vino cu mine in lumea dragostei fara sfarsit.

ÐЯagσsтe = дтяacţie тяecăтσaяe uяmaтă de тяadiţiσnaℓuℓ "Du`тeee DяaquU!"

Tu mi'ai luat si inima si-ai dat-o pe nimic. Zic: oficial esti inamic!

Nu exista cai gresite, doar drumuri alese prost, nu exista "nu pot", doar"nu vad nici-un rost", nu exista bun simt, doar buna purtare, nu exista dragoste ci numai senzatie de atasare.

N`au ramas decat amintiri, tu te`ai schimbat. M`ai facut sa plang prea des, am renuntat!

Nu-nteleg, doar o voce-mi spune "vei regreta", si ma-nfioara faptul ca e vocea mea.

Nu sunt asa cum ai vrea`! Iubeste`ma pe mine nu imaginea mea`!

Educata de destin, simt mult.arat putin!

Imi doresc cu ardoare de Craciun, si in toate clipele vietii mele, sa am in preajma, cu trup si suflet sau macar cu gandul, persoane fericite, iar tu, oricine ai fi, esti una dintre acestea.

Stiu ca fost un an greu pentru mine, si acum ca se aproie de sfarsit, trebuie sa-ti multumesc tie pentru ca a fost mereu alaturi de mine. Sper ca vreodata sa-ti pot arata aceeasi prietenie afectuoasa.

Ninge si cumpana anilor se va rostogoli magic in scurt timp, de la un an la altul, moment in care iti asterni visele pe capul de pod al sperantelor. Iti urez sa ai sarbatorile frumoase si luminoase, pline de caldura si implinire!

Un ren cu nasul rosu, cum e fesul lu' Mosu... Un mos cu barba alba ce bate la ferestre Vine sa iti aduca o noapte instelata - o noapte de poveste.

Fie ca inima ta calda sa topeasca zapezile iernii, iar sloiurile de gheata sa se transforme in lacrimi cristaline de fericire, alinand prin lumina si dragoste sufletele cuprinse de melancolia sarbatorilor de craciun

♥Acele clipe petrecute impreuna

S`au spulberat!♥

♥N-am cum sa uit prima noastra intalnire si nici privirea ta care voia sa spuna multe.♥

♥Suntem tot impreuna chiar daca am luat`o pe alt drum.♥

Vise, sperante, zambete, lacrimi, certuri, impacari, nervi, frustrari, fobii, nostalgie, injuraturi, ciudatenii, indiferenta, nechibzuinta, dorinta, fascinatie, dreptate, minciuna, ura.

E un alt apus de soare, frăţioare, ştiu că doare tare! Capu` sus, nu lăsa nimic să te doboare.

O aluzie discreta. Pluteste. O idee. O nemultumire. O tradare. O impresie. O poveste despre ceva. Impresii. Impresii. Si daca este adevarat?

Si-ai vazut cine ti-e aproape. acum, nu te mai uita in spate. ei au ramas undeva.intr-un colt din inimioara ta! Lasa-i acolo unde sunt, pentru. ca nimeni nu se mai intoarce in trecut!

O scena, o multime, multe maini in aer, cu zambetul pe buze.

Imi incep fiecare zi trezindu-ma, uitandu-ma la ceas, si gandindu-ma "Ce fac azi?". Zambesc, si-mi raspund: "Nu-mi pasa."

eii se prefac ca ne iubesc iar noi ne prefacem ca ii credem! =x

Prea perfect pentru` miiine! Prea perfect pentru nOii! Ciiiudat dar dupa plOaiiie` viine sOarele apoi! :X

Haiii sa atiingem limiitele! Sa zambim la cer! Sa ne lipiim buzele! Sa ne lasam mainiile in aer! Sii…sa fie realiitate! Nu iar un viis!

Iara tuu? Iara nOi! Iara vara! Iara nOi dOi! Iara impreuna! Dar…gata? Gata cu furtuna din suflet? Prea ciudat! Dar accept ideea!:X

Vreaw sa fie cum era Odata! Eu o simpla fata! Tu tOtu` pentru miine! Dar e destula suferinta! s. O lasam asa! Sigur asa. i mai bine!

Imi reviiin putin. incerc s. O iau de la inceput. n.are rost sa ma compliiic cu lucruri din trecut. te.am iubiiit. sau poate nu. nu te iubesc. saw poate. da. dar nu maii conteaza.

Timpu` se scurge`n

[RELUARE]. =X

Nu descuraja niciodata pe cineva care progreseaza, indiferent cat de incet o face.

mi s`au dat multe fara sa cer e adevarat. da` mi s`au luat mult mai multe fara sa fiu intrebat

Nu sunt perfectã. Am extrem de multe defecte. Dar nu am obligat pe nimeni sã mã accepte.

Azi nu! Sunt mort. Închid telefonul` si las mesagerie. Asa cã domnul / doamna, vã rog revenitsi. Azi, faceti-vã cã nu mã stitsi!

Dedicatie pentru cel mare m-a distrus : Te cataloghez un cost, sau cel mai fraier fost!

Lasa-te purtat de vant. Va fi bine, pe cuvant!

Ãsta e drumul pe care l-am ales în viata si n-o sã las pe nimeni sã îmi stea în fatsã! N-am nevoie de sfaturi sau de pãrerea ta, trãiesc cum vreau, fac ce-mi place. E viata mea!

Oamenii vin, raman, pleaca si nu-i poti judeca! dar. cand pleaca. pleaca cu o bucata din inima ta. Imi aminteSc. de atatea; sinceR. chiar mi-e dor...

"➟ вσχєℓє ne daυ ƒiσяi`. νiвяєza ρaηa. η zσяi`. ѕн`ℓσcυℓ є idєaℓ`. σ ησaρтє`ƒaяa єgaℓ`!

Te-am iubit.Credeam ca si tu ma iubesti. Dar m-am inselat.Fiecare zi petrecuta cu tine a fost o zi pierduta pe degeaba din viata mea. Tu ma foloseai. Dar azi iubesc din nou. Iar tu suferi.

Deja-i tarziu, afara sa-nserat! Cu chipul tau in minte nici nu am observat. Off de-as putea ramane in lumea de poveste. O lume doar a noastra, perfecta asa cum este!

Life's a dance you learn as you go, sometimes you lead, sometimes you follow. My life is better left to chance, I could have missed the pain, but I would've had to miss the dance...

Iubimm. Gresim smug. intr-un final ieRtam` oh go on!

Eu nu uit niciodata! Tine minte asta! Niciodata n-am uitat nimic-niciun fapt, niciun nume, niciun chip

Chiar daca mi-ai frant inima in mii si mii de bucatele, si cea mai mica din ele poate oferii iubire cat sa umple cerul intreg de stele!`

Am trăit un vis plin de culori Un vis trăit lângă tine

Si eu am plans, si eu am ras Si eu am rabdat! Insa, si cu lacrimi in ochi Tot am luptat!; x

3 răspunsuri:
| Loka a răspuns:

Dumnezeu a creat niste ingerasi si i-a pus sa se joace, dar unul era asa de dulce si de dragut incat ceilalti l-au aruncat pe pamant. Ups!? Te-ai lovit?

Pe o banca cristalina Un catel in pijama Iti canta la mandolina: "TE IUBESC NU MA UITA!"

Daca ai fost cuminte acest an nu iti voi aduce o nuielusa, ii voi aduce un bici de piele. T e iubesc mai mult ca anul trecut!

) I love you domnisoara Si sunt very mahnit Caci when i speak engleza You razi necontenit. I know esti englezoaica But it isn't important Amorul meu for tine Is very palpitant. I can't to sleep azi-noapte Si-am stat sa learn ceva From cartea de engleza Sa-ti tell iubirea me

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Why you don t see me? i am angel in the night

| sebilica a răspuns:

Am gasit un site despre iphone apps si vreau sa stiu daca cineva a folosit acest site: http://www.bestappiphone.com