| GrilDollllllll a întrebat:

Vreau si eu statusuri de indiferenta, alocool, tigari. Dar nu vreau link-uri. Va multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

E o alta zi in care mi-am pierdut idea moralul e la pamant marijuana e cheia

Este bine sa lasi bautura, insa rau este sa uiti unde ai lasat-o...
I dont think, I just drink!

Alcoolul omoara incet incet……nu conteaza, nu ma grabesc

N-am nici o problema cu alcoolul?! beau, ma imbat, cad pe jos... nici-o problema!

~Dupa primul fum viata nu mai pare asa dura. E doar o impresie, deci mai trag o tura!
~Lasă la o parte problemele tale toate, trage incă un fum şi lasă-te pe spate.
~După un fum simte şi el senzatia, că noi preferăm tentatia, oricare ar fi destinatia.
~Azi invatam litera „J", copii. Adica: Jim, Jack, Johnny sau J&B!
~Şi mă gândesc la ce nu e permis. La ce e interzis. La ce eu numesc : vis!
~Aşa că alungă grijile, ridică mâinile, agitatie, gălăgie, scoate foile, vreau să aud că strigă fiecare: " Dacă timpul curge, să curgă în pahare! "
~Paharele sus! Sampania sa curga! Respect pentru fetele destepte care i-au facut pe fraieri sa planga!
~Şi nimic nu se compară cu vremea când stăteam la scară şi mâncam din aceeaşi pungă de seminţe şi fumam din aceeaşi ţigară!
~Lady, stai chill! Ei vor ceva serios, le-ai dat tot ce le’a trebuit si i-ai intors pe dos.
~Nu vorbesc frumos când îmi vine să-mi bag pe**a, asta înseamnă că nu pot să îmi ţin ura! Poţi să mă urăşti, nu te condamn, dar când suntem faţă în faţă mai bine îmi eşti fană;*!
~Şi nu-mi spune „ soro" că nu eşti fiica lu’ mama! Puţini mă cunosc. De ştiut, mă ştiu o grămadă. Unii ştiu de ce-s în stare, alţii nu vor să creadă!
~Sunt diferită de majoritatea. Poate din simplu’ fapt că mi-a plăcut si berea şi cartea!
~Relatia asta-i ca jointul ajuns la filtru. Zic: cat mai vrei sa trag sa ma frig ca tampitu`?
~Unde am fost eu n-o să ajungă niciodată, iar dacă crede asta e o proastă!
~Tu comentezi de alţii, dar uită-te la tine! Ea ştie să ţină un şmecher, tu de abia te ţii să nu faci pe tine.
~Eşti gândul meu bun, când mă ascund in fum şi spun că poate o să am cu tine un final de drum!
~Nu mai pune tu atâtea sentimente din prima că în scurt timp te lasă la pământ mai rău ca heroina.
~Te exprimi în lacrimi vărsate, asculţi o melodie şi te laşi uşor pe spate în acelaşi pat plin de păcate.
~Inca o tigare fumata,/Durerea tot nu e afectata,/Doar ochii par sa simta ceva/Caci lacrimeaza intr-una,/Poate ii deranjeaza fumul/Sau poate vad finalul...

8 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Te stie atata lumea de curva ce esti prin Barlad presupun ca esti Amalia Baa depe fb, have fun dragut-o daca numai atata ai in cap, alcool, tigari, app : invata sa scrii :*

| GrilDollllllll explică (pentru Barbiiiiie):

Ia da.mi id tau sa vb acolo cvwinking

| Barbiiiiie a răspuns:

Presupun ca tu esti c****a din Barlad care se da mare smardoaica avand facebookul Amalia Baa? ce sa iti faca lumea daca tu ai numai in cap alcool si tigari app: invata sa scrii :* Have fun

| Anaalex520 a răspuns:

♥Mi-e dor sa visez in doi
♥Zambetu meu e iar colorat! Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat -.-"
♥Si cu toate ca a pus punct. spunand ca s-a terminat. sufletul ei iti va sopti in gand: Nu am uitat!
♥" Tu? Miee?! N-ai ce sa-mi dai. De unde dracu inima? Ca n-aii! 0_o
♥Acum cauti melodii sa-ti aminteasca de noi.
Iti pare rau. si mie. Dar nu te vreau inapoi. ***
♥Shhi nu mai regret nimic din ceea ce odata demult m-a facut sa zambesc! Shhi chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc! ♥♥♥
♥Hai alege. pe care o vrei? Fata care te iube$hte sau tharfa de doi lei?
♥Eu nu am prea multe. dar cate le am le merit.
gandeste-te la mine nu la cartea mea de credit!
♥Ma vrei inapoi? Eu nu, Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut
♥Ai crezut ca faci ce vrei
Dar ai scazut in ochii mei
Daca te purtai discret
Te consideram destept...
♥Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •
♥Uita`te`n ochii` mei, spune`mi cata ura vezi in ei?

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| Claudiaeredit a răspuns:

Fii atent sa vezi cum doare, cand o sa ma vezi nepasatoare!

Indiferenta mea, te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.

Si te doare când vezi ca nu-mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Ne iubim, stii? Si asta conteaza! Hai pa! Nu te baga, nu te intereseaza!

Puteti sa ne barfiti pe noi, da stiti? E povestea noastra in care doar noi suntem eroihappy

Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!

Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| daffyduckk a răspuns:

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importanta,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATATA

Am invatat sa iubesc tot ce era al meu,Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!

Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta,Zambeste celor pe carere ai iubesti,sa simta dragostea ta,Iar daca vreodata cei pe care ai iubesti te vor trada, zambeste sa simta indiferenta ta

imi place sa cred ca nu am pierdut nimic, si daca totusi am pierdut ceva, inseamna ca nu-mi trebuia!

Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

Vrei bani? Banii n-o sa cada din cer! Vrei prieteni? Invata sa vorbesti sincer! Vrei respect? Invata sa respecti, sa oferi! Trebuie sa meriti tot ce ai! Sa castigi nu sa ceri!

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat.

Ma vrei inapoi? Eu nu, iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m-ai facut sa plang. Am mai crescut

Atunci cand vei vrea sa o incanti cu vorbe frumoase, sa-ti aduci aminte ca ea nu mai crede in povesti.
Am incercat sa-mi inec amarul, dar ticalosul a-nvatat sa inoate, iar acum sunt coplesit de acest sentiment bun si decent

Din dorinta de a fi destul de buna pentru tine, am devenit mult prea buna pentru tine.

A inceput sa zambeasca mai des. Iar ei intorc capul plini de interes. Ce a fost sau nu in trecut. Acum ea a uitat de mult...
Alcoolul poate fi cel mai de temut dusman al omului, dar biblia zice sa-ti iubesti dusmanul
Nu exista femei urate, ci doar barbati insuficienti de beti!

funda?

| GrilDollllllll explică:

Mai multe vreau puppy dog eyes. Multmesc.