| michyy a întrebat:

Vreau si eu statusuri despre prietenie falsa.mersi

4 răspunsuri:
| iauru a răspuns:

Prietenii falsi sa-mi dea buzz fac prezenta
a friend in need is a friend indeed too bad I don't have any

| dulcik a răspuns:

Un iubit te poate injunghia in inima, un strain in fata, un prieten pe la spate.
o prietenie falsa duce la durere nesfarsita asa ca prietenii trebuie alesi cu multa chibzuintza.
am aflat ca nu poti avea incredere in nimeni, am aflat ca la cel care te astepti mai putin te poate trada, am aflat ca nimanui nu-i pasa daca sun fericita sau trista, am aflat ca in lume exista mai multa ura decat prietenie

| andreea_6676 a răspuns:

Oameni care doar te barfesc?
eu, una, vorbesc cu ei[am si eu asa ceva]dar nu le spun mai mult decat ceea ce trebuie sa stie.
nu bag in seama comentariile lor stupide, chiar nu imi pasa.
imi arata ca nu pot sa am incredere in ei? nici ei nu vor primi incredere.
fundita? multumesc, anticipat.:*