| Mentosaane a întrebat:

Vreau si statusuri pentru prieteniile false. Funditalove struck

3 răspunsuri:
| WhatMeanLove a răspuns:

Uite cateva:

DRAGOSTEA RAMANE, DOAR OAMENII SE SCHIMBA!
Eu zic ca-i fals, Fals, FALS!
k-am ramas doar eusi sufar, si dragostea.

o prietenie adevarata inseamna o prietenie in care cele doua persoane sa aiba incredere una in cealalta, daca una dintre ele se indoieste de cealalta inseamna ca acea prietenie este una falsa

ce inseamna pentru Tine verbul A FII?, sau substantivul PRIETEN, dar adjectivul FALS?¿?¿?¿ hai sa facem o propozitie big grin vrei? ESTI UN PRIETEN FALS!

Cand baiatul iubit iti este furat de cea mai buna prietena ce faci? Taci si tratezi totul cu indiferenta dar inauntrul tau urli de suparare si plangi de durere. Cum mai poti afisa un zambet? Nu mai poti, doar un zambet fals. Prietenii care nu vad inauntrul tau si dincolo de zambetul fals, nu-ti sunt prieteni adevarati.

De la prietenie ajungi la iubire, dar de la iubire la prietenie niciodata!

IN DRAGOSTE SE SUFERA, SE VARSA MULTE LACRIMI...IN PRIETENIE NU TRE SA AI MULTA INCREDERE PT K INTR-O ZI PRIETENII TE VOR TRADA SI VEI RAMANE SINGUR, SINGUREL PE MALUL MARII SI TE VEI GANDI CA AI RAMAS FARA DRAGOSTE SI FARA PRIETENIE SI K TI-AU RAMAS DOAR LACRIMILE SI SUFERINTA, PRIETENELE OMULUI.

"Tea-i nascut original, nu murii Fals"

Adevarul inseamna k ai un iubit fals:X

cine este prieten fals s imi dea un buzz, azi fac prezenta.

""Si ZaMbEsC fAlS doar pT bUnA iMpReSiE )""

Ce par frumos ai, pacat ca-i fals, de fapt asa esti si tu!

un zambet fals poate ascunde 1000 de lacrimi

mai bine un un dusman deschis decat un prieten fals

Sterge-ti zambetul fals de pe fata si taci, ca doare!

Nu lasa timpul ramas sa te transforme intr-un suflet fals happy

Ochii care nu se vad se uita! Fals! Asculta`ti inima si spune`mi!

imi ascund supararile, ma afisez cu un zambet fals doar sa nu se observe suferinta.

zamb3t faLs mIncIuna... I^nc3p sa cr3d k vIata 3st3 o gLuma.

Un suflet pustiu.
O umbra stearsa.
Un zambet fals.
O persoana moarta.

Cine-a zis ca esti prost, ratat?
Fals! Doar planetele-s de vina!

Intr-o lume in care pierd numai eu.Totul e atat de fals.Esti pacatul meu.

te-ai indragostit si iti pare ca ai iubit o viata, dar intr-o singura zi afli ca totu' a fost fals!

Esti fals si ''plin de TINE''!
M-ai aruncat ca pe-o ''scama'' din sufletul tau;
Sarac si gol pe dinauntru,
Asa ai fost, si-ai sa ramai mereu!

ai zambetul asa de fals
dar te tradeaza lacrima de pe obraz
imi spui ca noi iubire nu mai simti
dar in fata lui Dumnezeu nu poti sa minti.

- prietenii adevarati nu exista., si eu cred asta, sper ca te-am ajutat.pa

| Mentosaane explică (pentru WhatMeanLove):

Mersi frumos, Izabella!:*Te puup

| WhatMeanLove a răspuns (pentru Mentosaane):

Cu placere dar sti, pori sa iti arati recunostinta printr-o fundita.