| CǿǿkieCrisp a întrebat:

Vreau si eu TOATE TOATE regulile de la conquiztador nu vreau sa le citesc eu plss cum zic moderii de ex happy
fundita

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Pentru chat(main) cel mai des utulizat, unde zici si tu ca bvorbesc moderii:
fără discuţii personale
fără vulgarităţi, insulte si atacuri la persoană
fără litere mari (se consideră că ţipi)
fără texte fără înţeles (ex: hdfkdshf asdaef)
fără reclame la alte site-uri
fără adrese de e-mail, numere de telefon şi id-uri de messenger
fără sexchat sau alte subiecte asemănătoare
fără politică, sex, fotbal, flirt
fără limbi străine
fără tachinarea sau hărţuirea moderatorilor şi/sau a administratorilor
fără rasism şi/sau discriminare de orice natură
fără trollisme, certuri sau flame-uri (întrebări la care se cunoaşte răspunsul, incurajarea ceturilor, etc)
fără ameninţări de orice natură la adresa moderatorilor, administratorilor şi/sau jucătorilor
fără emoticoane pupici în exces(ex: :*)
fără cuvinte de genul "măh, băh, wei, mă, bre"
fără off-topic

Cam astea ar fi bine sa le respecte si in joc:) Poate citii mai multe despre asta la help-ul jocului, aici:

http://www.conquiztador.ro/help.php?tl=17

3 răspunsuri:
| CalinBerindean a răspuns:

Regula1)Faci cont.2)intri pe joc si daca este peste 16 ani dai pe prima din sus daca esti sub 16ani dai pe ultima de jos 3)iti da mai multe intrebari si un timp trebuie sa raspunzi la intrebari 4)daca vrei hack la el pune adresa calin9802@yahoo.com da-mi o funda si iti explic haku laughing tongue

| CalinBerindean a răspuns:

Regula1)Faci cont.2)intri pe joc si daca este peste 16 ani dai pe prima din sus daca esti sub 16ani dai pe ultima de jos 3)iti da mai multe intrebari si un timp trebuie sa raspunzi la intrebari 4)daca vrei hack la el pune adresa calin9802@yahoo.com da-mi o funda si iti explic haku laughing tongue sau daca nu mult noroc

| CalinBerindean a răspuns:

Pentru chat(main) cel mai des utulizat, unde zici si tu ca bvorbesc moderii:
fără discuţii personale
fără vulgarităţi, insulte si atacuri la persoană
fără litere mari (se consideră că ţipi)
fără texte fără înţeles (ex: hdfkdshf asdaef)
fără reclame la alte site-uri
fără adrese de e-mail, numere de telefon şi id-uri de messenger
fără sexchat sau alte subiecte asemănătoare
fără politică, sex, fotbal, flirt
fără limbi străine
fără tachinarea sau hărţuirea moderatorilor şi/sau a administratorilor
fără rasism şi/sau discriminare de orice natură
fără trollisme, certuri sau flame-uri (întrebări la care se cunoaşte răspunsul, incurajarea ceturilor, etc)
fără ameninţări de orice natură la adresa moderatorilor, administratorilor şi/sau jucătorilor
fără emoticoane pupici în exces(ex: :*)
fără cuvinte de genul "măh, băh, wei, mă, bre"
fără off-topic

Cam astea ar fi bine sa le respecte si in joc:) Poate citii mai multe despre asta la help-ul jocului, aici:

http://www.conquiztador.ro/help.php?tl=17