| Noask a întrebat:

Vreau si eu un exemplu de monolog...scurt.nu am nici o idee!happyimi trebuie pe maine...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In monologuri se face o descriere a propriei persoane si, daca tu nu ai idei, ma tem ca va trebui sa te duci cu tema nefacuta.

| meici a răspuns (pentru anonim_4396):

Gresit...in monolog nu trebuie sa faci o descriere a propriei persoane ( aia inseamna descriere nu monolog ) ci trebuie sa realizezi un dialog cu tine insati ( ex: Iona de Marin Sorescu).

| meici a răspuns:

Gresit...in monolog nu se face o descriere a propriei tale persoane, ci un dialog cu tine insatiwinking ( mai invata)