| raluca250 a întrebat:

Cum sa-i zic ca vreau sa ne despartim?
sunt cu un baiat doar de 2 saptamani, dar mi-am dat seama ca e chiar PROST si nu se poate discuta nimic cu ellaughing. pana si prietenii care il cunosc de mai mult timp ma intreaba ce am vazut la asta si de ce m-am pus cu el?
Adica chiar este un neanderthal happy.
Dcci vreau sa-i zic intr-un mod mai finut ca vreau sa terminam relatia happy
Help mepuppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| MXxXMXxXM a răspuns:

Pai poti foarte frumi s-ai spoi ca nu simti nici o scanteie si daca e in regula sa va despartiti... eu asa as fi actionat - sincer - sper ca ti-am fost de ajutor kiss

3 răspunsuri:
| Decebal a răspuns:

Tu cu ce esti mai buna? poate tu nu-l meriti?

| Oanna07 a răspuns:

Spui ca vrei sa ii spui intr-un mod ''finut'' asta? Eu zic doar ca modul in care ne scrii despre el este unul dezgustator! Cand te implici intr-o relatie trebuie sa mai si gandesti inainte, lucru pe care observ ca nu ai facut. Asta simti tu? Ca este prost, sau te iei dupa ''prietenii'' care spun asta? Mai ar fi o varianta, poate ca esti genul de pustoaica de 13-16 ani care vrea sa ii cada deja la picioare un baiat numai dupa o saptamana si nu te-a multumit? Presupun ca asta e, deoarece sunt convinsa ca daca era asta prost cum spui tu, nu te mai cuplai cu el. Urat caracter, pentru o fata sincer. Si chiar imi e mila de baiatul ala, care probabil asteapta o oportunitate sa iti arate cum e el de fapt.

| RAY a răspuns:

Pai vb cu el, i spui frumos ca vrei sa te desparti de el sau de ce e asa ciudat?