| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un mesaj dragut de scris pe o felicitare de 1 Martie. funda pentru cel mai bun

5 răspunsuri:
| IuliutzàThà a răspuns:

Daca este pentru o persoana speciala tias recomanda mesajul asta, e facut de mine sper sati placa:

Astazi este 1 Martie. Este o zi foarte special, mai bine spus Ziua Femeii. Pentru mine cuvantul femeie inseamna putere, sinceritate, placere. Spunand aceste cuvinte ma gandeam la toate femeile din aceasta lumea dar in special la tine.
La Multi Ani!

| RedFantasy a răspuns (pentru IuliutzàThà):

E foarte draguta, numai ca mie imi trebuie pentru baietii de la mine din clasa.

| IuliutzàThà a răspuns (pentru RedFantasy):

Maine e ziua femeii :p nu stiu ce ai putea sa le pui baietilor big grin

| RedFantasy a răspuns (pentru IuliutzàThà):

La noi e alta traditie: de 1 Martie fetele dau martisor sau cadou baietilor, iar de 8 Martie baietii dau fetelor.

| IuliutzàThà a răspuns (pentru RedFantasy):

Ah ok happy