| BeebeeFUtpu a întrebat:

Hei, aveti idee de un mesaj -scris pe felicitare- cu specific de 1 martie, pentru o profesoara? (chimie)

1 răspuns:
| Dσℓℓу a răspuns:

Nu toturor profelor le plac imbrezaturile pe felicitari.Adica poti scrie un mesaj simplu sau unul complicat happy...depinde si ce varsta are.de exemplu eu pentru 1 martie pentru profa de mate am scris pe felicitare : Cu mult respect si toata dragostea din partea mea! iar aici numele tau dupa text ...asa ar fi cel mai bine spun eu. ceva scurt in care sa iti exprimi iubirea fata de profesor si admiratia.doua adjective sunt de ajuns.,. acum faci cum vrei, sper ca ti-am fost de ajutor. pupici si baftaa :*