| AHappyMan a întrebat:

Vreau si eu un smartphone bunicel, nu doresc ceva foarte scump ca un Iphone sau samsung galaxy S II. Dau funda pentru cel care ma ajuta sa ma hotarasc!

1 răspuns:
| RazorrozaR a răspuns:

Eu iti recomand Vodafone Smart 858, eu din acela am si e foarte bun + ca la un abonament de 4 euro pe luna l-am achizitionat la numai 84 de euro. https://www.vodafone.ro/shop/vodafone-smart/30970059.30970064.pr, daca doresti detalii, sau daca ai bani si ti se pare prea ieftin iti recomand Lg Optimus Me sau Samsung Galaxy MINI, de asemenea fratele meu este foarte multumit de Lg Optimus One, sau Sony Ericsson X10 de asemenea foarte bun :)