| DellllYyYA a întrebat:

Buna!
Vreau si eu status pentru fostul prieten. sa vada ca nu imi pasa!
Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
| Andr3e a răspuns:

Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult... Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut
Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importanta,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATATA
Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme,tot as glumi!,pentru ca stii,viata e grea si lumea e rea,Cum as putea sa rezist,daca nu m`as purta asa?
Nu sunt fitoasa nici alintata dar stii ceva nu ma lua drept papusa ta! Am sa-ti mai dau inca o sansa dar intr'o alta viata, cat despre mine:nimic din ce misca nu ma misca
Inca am suflet de copil care refuza sa creasca, Mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta
poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da, insa aparentele inseala,inainte de a ma "eticheta",gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala
Nu stau in atentia ta Ca are cine sa ma bage in seama! Paharele sus Sampania sa curga Respect pentru fetele Care Au stiut sa faca Fraierii sa planga!
sunt doar o fata cat se poate de obisnuita :X care nu are absolut nimic special, Are zile in care parul ii sta ca naiba,si zile in care arata extraordinar :X
N-o sa uit ceea ce sunt,o sa ajung ceea ce visez,o sa iubesc ce imi place,o sa uit ceea ce ma doare, n-o sa uit ceea ce mi se greseste, o sa fiu buna cu cine merita si rea cu cine trebuie
Am trecut peste ce a fost mai greu.Si nu mi-a pasat ca la bine ati fost cu mine si ca m-ati lasat la greu Am trecut peste asta inca o data.Dar acum sunt o alta fata
Funda?; x

8 răspunsuri:
| StarkWolf a răspuns:

You had me more then you think,know you have to regret,pass over the moment! sau I am too POSITIVE to be DOUBTFUL, Too OPTIMISTIC to be FEARFUL and Too DETERMINED to be DEFEAT
One thing I am absolutely certain, I can't live this life without you!

| micutsa19 a răspuns:

• Nu mai sunt cum eram ACUM ZAMBESC, atunci plangeam..Nu mai iert MINCIUNI,nu mai cred in CUVINTE si privesc doar INAINTE •

M`ai vanduth cand ai avut `Ocazia` Io`NU te vand` Te dau degeaba •

Stiu ca am puterea sa merg mai departe,,,Vorbele o sa le las in spate,,,Orice ar fi eu calc tot in picioare,,,Si treaba asta te irita foarte tare,,,

Vezi? Nu e trista deloc,zambeste suav,are privirea de foc.E dulce si o iubesti stii bine, dar ea nu se mai gandeste la tine.

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva! Priveste`o, dar stai departe

OK
Tai-o, pleaca
Cara-te, dispari
Zbori, sterge-o
Calc-o, evapora-te,
Mori
Da-ti foc, fa-te scrum
Arzi un culori. Sterge-o Ba! happy

YuBeStE-o NuMi PaSa! pAsTrEaZ''o De Tot! YAr Pe mine pRiVeSTeA-MA sh LINgEte pe BoT! i

Sunt gata sa traiesc o alta viata,,, Sunt gata sa afisez tarfelor o alta fata,,,

Mai bine mor in picioare decat sa traiesc in genunchi.

1.Niciodata Plina De Mine Intotdeauna Satula De Voi!
2.Zambetul inocent de pe fata mea,,, sterge zambetele false de pe fata multora,,,
3. Fete, fete,,, avem una pentru frati si 1000 pentru zdrente
4.Tu nu ai dreptul de a ma critica, ai dreptul doar de a ma admira

Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni? TU!

| yekto a răspuns:

Lol. din toate mesajele care au raspuns nici unul nu arata ca nu ti-ar pasa de el. toate il invoca (chiar daca il jignesc tot aia e).
ceva mai simplu si mai eficient cred eu:

salut emilian :X (numai sa ai grija ca emilian sa nu fie numele fostului)

e un mesaj simplu si care il va face sa piarda mult timp cine e emilian si sa te injure pe tine. daca nu vrei sa para ca ai trecut prea usor de la unul la altul poti spune: va iubesc fetelor. mergem dupa ore la film, club, mall... (undeva unde mai mergi tu cu prietenele tale * la nevoie pot fi si imaginare prietenele astea big grin*). doar ai grija ca locatia sa fie una credibila ca altfel se prinde

| Stefanu a răspuns:

Niste exemple mai dure:

Ai fost si esti un 0.
Esti un 0.
Nu mai contezi nimic pentru mine.
Ratat 100%.
Prostie pura.
Prost pur.
Esti un prost sanatos.
Nu mai ai nici-un rol in viata mea.
O fost super cu tine,pana cand nu am casit-o pe el, acum deja vad ca ai fost un nimic.
Eu nu sint o curva, pe care tu ai cautat-o.

Sper ca te-am ajutat.
Stima!

| iseewhatyoudidthere a răspuns:

"Go away, i'm over"

| SuPrAaDoZaaDeViSe a răspuns:

Treci peste umbla cu un baiat e cel mai bine!

| pynk44 a răspuns:

Am trecut pestelaughingjeg pamantean...nu mai imi pasalaughinghappypoate e bunlaughinglaughing

| nikka a răspuns:

Umbla cu cine vrei si trage liniwinking