| xdIoanaBuzilaxd a întrebat:

Vreau si eu sa-l fac pe fostul meu prieten sa se oftice! Si nu prea stiu cum l-as putea face sa se oftice ca nu mai ma are!

Ceva idei?:*

funda:X

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Imbracate frumos, machiazate, nul baga in seama pe strada sa vada ca l-ai uitat.
Iesi cu un alt tip, sarutal lasa-i mesaje private pe facebook sau scrie la status la mess ca il iubesti si ca te face fericita ca sa poata el sa vada.

3 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Iesi cu alt baiatbatting eyelashes nu are cum sa nu se oftice laughing

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Iesi cu un alt baiat, sarutati-va, imbratisati-va dar asta cand este el de fatawinking

| Eunice26 a răspuns:

Bunahappy Parerea mea este urmatoarea: arata i ca poti mai mult de atat ignorandu-l pur si simplu iar in cazul in care ti vorbeste, trateaza l cu indiferenta.Totul consta in a sti cum sa i raspunzi. Daca o sa schimbi baietii ca pe sosete crede ma ca cea dezamagita intr un final vei fi tot tu... nu-ti va folosi absolut la nimic. daca nu vei face ca mine macar gandeste te la ce ti am scristongue