| georiana a întrebat:

Vreau si eu un status prin care fosta mea "prietena" sa observe ca sunt indiferenta si imuna la jignirile si barfele spuse de eabig grin

5 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
'' Am gresit, stiu frate. Dar ce sa mai fac? Ce vina am eu ca nu am stiut cat de t`a`r`f`a esti de fapt?''
'' Eu raman cu zambete.Tu ramai cu amintiri si ura. De ce? Mai stii cate barfe ai scos pe gura?''
'' Parca ieri eram impreuna si radeam. Azi, ti-ai pierdut prietena, dar eu zambetul pe buze inca il mai amlove struck ''
Succes.

| NoUseForAName a răspuns:

Nu vreau sa par rautacios insa nu cred ca trebuie sa copiezi alte statusuri, poti sa fii originala si tu.

| a răspuns:

Am invatat sa iubesc tot ce era al meu,Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!

Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta,Zambeste celor pe carere ai iubesti,sa simta dragostea ta, Iar daca vreodata cei pe care ai iubesti te vor trada, zambeste sa simta indiferenta ta

Intodeauna fetele au iubit cu inima, dar cum baietii nu au reusit sa treaca dincolo d forme, s`au hotarat si fetele sa nu mai treaca dincolo d portofele

| lookingforlove a răspuns:

Life continues. I don't give a f*ck.

| CorinaaM a răspuns:

Cum a spus si NoUseForAName, nu trebuie sa ii copiezi pe altii, fi orifinala (poti pleca de la idee "Remember eho I am "...o mai dezvolti si tu un pic happy )