| Bebiitzsa a întrebat:

Vreau statusuri noi (de dragoste, de indiferenta si de viata) Va rog fara site-uri si care se gasesc mai greu plssbatting eyelashes. FUNDA si votthappy

2 răspunsuri:
| maria_9426 a răspuns:

Buna
Greseala mea,ca te-am lasat.Crezand ca ti-e mai bine.
la ce te uiti ba? am si eu un status, ce nu ai mai vazut unu pana acuma?
Si inca tin fraierii din scurt cum tin cainii in lesa.
Am ajuns sa te visez si atunci cand nu dorm. Dimineata vocea ta ma trezeste din somn.
Sunt aproape, dar totusi atat departe de tine. Departe de cine inca tine cu adevarat la mine.
Am doar o intrebare: Se gandeste la mine oare?
e prea devreme sa fie prea tarziu
Nu uita am un suflet si inca nu e tarziu sa il intelegi sa il ierti sa nu il lasi pustiu.
1000 de vise.
Opreste'te o clipa. Priveste in jur spune-mi ce vezi. Esti pe drumul pe care chiar ti-ai dorit sa il urmezi?
daca esti baiat mare si vrei sa ma pui la punct macar priveste-ma in ochi nu mai privi in trecut
Anunta-ma cand vrei sa vezi cine sunt cu adevarat.
Tine langa tine doar pe cine merita. De restu te poti folosi.
Mam schimbat mult o stiu prea bine. Acum nu ma mai gandesc la ziua de maine. Am invatat o lectie pe care inainte nu o intelegeam. Acum nu mai iubesc ce nu demult iubeam
Orice ar fi voi fi aici mereu. Stii bine te poti baza ai sprijinul meu.
daca iubestipe cineva lasa'l sa plece.daca se intoarce e al tau.daca nuh...nu a fost niciodata oh go on
Din pacate oricat timp ar trece lucrurile care ne marcheaza nu se sterg. Persoanele care reusesc sa fie cu adevarat importante pentru noi in anumite perioade ale vietii raman in sufletel si nu le putem scoate indiferent de cat timp va trece.
TU esti orice,oricum ,oricand...definitiv
Exista doua tipuri de oameni: care ma iubesc si care pot sa se duca dracului
Cand o usa a fericirii se inchide o alta se deschide, dar deseori ne uitam atat de mult la usa inchisa incat nu o vedem pe cea care s-a deschis pentru noi.
Când nu poţi fi cu cel pe care îl iubeşti, vei sta cu cel care te iubeşte?
"Orice lucru devine interesant daca-l privesti indeajuns."
"Construim prea multe ziduri si prea putine poduri."
"Fii amabil de cate ori e posibil. Intotdeauna e posibil."
"Fiecare om se gandeste la schimbarea lumii dar niciunul nu se gandeste la propria schimbare."
Nimeni nu ma poate rani fara ca eu sa-i permit.
"Daca spui adevarul, nu trebuie sa tii minte ce-ai spus."
Speranta este visul unui om care se trezeste.
"Omul tine socoteala necazurilor, nu si pe a bucuriilor."
"Toti oamenii vor sa traiasca mult dar niciunul nu vrea sa imbatraneasca."
Semeni o fapta, culegi un obicei; semeni un obicei, culegi un caracter; semeni un caracter, culegi un destin
Singurii oameni normali sunt cei pe care nu ii cunoastem prea bine
Dragostea imatura zice: "Te iubesc pentru ca am nevoie de tine." Dragostea matura zice "Am nevoie de tine pentru ca te iubesc
E mai usor sa iertam un dusman decat un prieten
Iubirea nu consta in a ne holba unul la celalalt, ci in a privi impreuna in aceeasi directie
Oamenii stiu mai multe decat inteleg
Perspectiva ta va deveni clara abia cand vei putea privi in inima ta. Cine priveste in jurul sau, viseaza; cine priveste inauntru sau, se trezeste
Totul depinde de cum privim lucrurile, deloc de cum sunt ele in realitate.
Un toast pentru noi, pentru bulangii care ne'au avut,pentru fraierii care ne-au pierdut, si pentru norocosii care urmeaza sa ne aiba
Prezentul nu dureaza.
Chiar si dupa o recolta proasta tot trebuie sa semanam.
Lucrurile nu sunt greu de facut. Greu este sa te pui in starea de a le face.
Violenta este ultimul refugiu al incompetentei.
Experience is not what happens to a man; it is what a man does with what happens to him. - Experienţa nu este ceea ce se întâmplă cu un om, este ceea ce un om face cu ceea ce se întâmplă cu el.
Daca gasesti un drum fara obstacole, probabil ca drumul acela nu duce nicaieri.
Cand nu mai suntem copii, suntem, deja, morti.
Daca s-ar cladi Casa Fericirii, cea mai mare incapere ar fi sala de asteptare.
Furia e ca un carbune incins pe care il tii in mana cu intentia de a-l arunca asupra cuiva. Dar tu esti cel care se arde.
Lasitate inseamna nu numai sa eviti sau sa fugi, tot lasitate e si daca nu-ti pasa.
Ceea ce nu traim la timp nu mai traim niciodata.
Prietenul tuturor nu este prietenul nimanui.
Caracterul omului e destinul sau.
» " Daca pozele ar vorbice crezi ca ar spune avatarul meu? "
Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul,apare cineva si schimba totul!
acele vremuri nu se uita, fi sigur de asta ;x.
n`am ce sa schimb love struck
Nu te grabi sa arunci tot ce iubeai odata.
Acum cauţi melodii care să'ţi amintească de noi . Îţi pare rău . şi mie . da nu te mai vreau înapoi.
Nu renunta nicicand la ceea ce-ti apartine,si nu permite altora sa renunte la tine
Mi`e dOr de simplele , banalitati pe care le faceai , mi`e dor de simplu` te iubesc , pe care mi`l spuneai.
Un singur lucru bun am invatat de la tine . sa-i dau dracu` pe toti daca mie imi e bine.
Cand eram suparata! O tsigara si un sfat!Cat de mult a contat
Fericirea mea are un nume`
Pentru toate lucrurile pe care le-ai ratat, ai câştigat ceva, şi pentru tot ceea ce câştigi, pierzi altceva!
Hai invata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste !
Decat sa imi spui 1000 de minciuni frumoase , mai bine spune-mi un adevar dureros . Te voi aprecia mai mult .
Lumea are prostul obicei de a reamintii exact ceea ce ai vrea sa uiti
Mai sty? Iti placea sa o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas.Tu tot cu ea in gand.
Ce?Tu o stiai cand plangea cu ursuletZu in mana?Pai uite`o acum pe tocuri la unu in masina
Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva! Priveste-o dar stai departe, acum nu te mai vrea! E mult prea tarziu pentru regrete, Te-a uitat nici nu vrea sa te ierte!
Nu faci nimic Ai impresia ca eu stau sa te astept Dar defapt eu ma indepartez incet Te uiti atent ma privesti cu regret asupra mea nu vei mai avea nici un efect!
Niciodata nu uitam pe cineva important din viata noastra ci doar invatam sa traim fara ei
Fiecare zi o traiesti doar teoretic : e greu când îtsi repeti în gând "capul sus, tre` sã zâmbesti !" si subconstientul îti dicteazã "când plângi, sã nu te mai opresti !"
missing somebody - lipseşte cineva
i love you and you love me,how more perfect could this be? - Te iubesc şi mă iubeşti, cum mai perfect ar putea fi aceasta?
Eu am crezut in tine tu ai facut tot ce ai vrut si poate ai tinut la mine dar sa-mi arati nu ai stiut
A ierta`i usor a uita e greu !
Poate nu te doare,nu ma mira,cu sufletul tau,vorbesti in sila
Nimic din ce`am facut n`am regretat am uitat de toti care m`au uitat
Ai uitat de unde ai plecat,cand nimeni nu statea cu tine,si veneai mereu la mine!
Sa stai singur intre patru pereti,sa astepti minuni, sa asculti de altii si sa crezi in minciuni, sa fii nervos dimineata ca e iarasi luni, sa renunti si sa-ti bagi p**a-n ele promisiuniwinking
Si-n ceea ce te priveste cand visez ca te privesc Parcurg stari imaginandu-mi ca traiesc O poveste buna sau rea urlu si tac Nu vreau sa mai fac ce am facut dar fac
Nu uita,ca tu ai ales sa te-ndepartezi,ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi,si in gand,raman doar cateva amintiri si cand te gandesti la ele uneori uiti sa respiri
Mi-aduc aminte lucruri pe care nu le pot exprima-n cuvinte
Viata merge înainte ce a fost a fost. Nu te poti abtine si nu îl poti uita, îl iertai mereu chiar daca îti gresea
Nu uita si adu-ti aminte Cand in telefonu' ala blestemat ti-am zis ultimele cuvinte
Imi Lipseste bucuria din Suflet care o Aveam. Cand ma Gandeam la Tine.
am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut.
Dragostea e ca mingea de fotbal.Cand n-o ai alergi dupa ea iar cand o ai ii dai cu picioru'!
Mereu vei cauta la ea ceea ce adorai la mine candva:X
Nu te gandi,cine sau cum a gresit.Nu te gandi cine a plans cand celalalt a zambit.
Am pornit la un drum,pura precum lumina,eram o copila cu scantei in ochi,care nu stia ce inseamna viata,cautand iubirea si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima.
Zambesc numai ptr. ca-mi place d tne love struck !
S-ar putea sa uiti cu cine ai ras,dar niciodata nu poti sa uiti cu cine ai plans! ;x.
"# Si mi-amintesc de cineva care stiaMult mai bine ca mine cat e lumea de reaMa-ntelegea"
Nu e totul perfect dar o sa fie happy!
So if you want peace always be prepared for war - Deci, dacă vrei pace fi întotdeauna pregătit pentru război
Noi, femeile, avem nevoie de frumuseţe ca să ne iubească bărbatii şi de prostie ca să-i iubim devil
Asa ca fa ce vrei sa faci , dar nu mai fii naiva Din inima lui nu ai plecat , habar nu ai ca esti captiva
Da, esti unic, dar nu mai esti unic pentru mine
Imi spuneai ca sunt un inger pentru tine, acum stiu ca-n serile senine, uneori si ingerii mai plang.
Toti suntem in vizita in acest moment si loc. Suntem doar in trecere. Am venit sa observam, sa crestem , sa iubim si sa ne intoarcem acasa
tu probabil m-ai uitat, in timp ce eu traiesc doar pentru tine
Poate azi te-ai certat cu el Dar poate maine va impacati si poate totul va fi la fel Nu e pacat sa pierzi iubirea pentru o cearta? Amintiti-va de voi cum va iubeati si alta data
In acest moment 3,8 milarde de oameni dorm, 2,2 milioane se indragostesc, 4,2 milioane mananca, dar o singura persoana draguta din toata lumea citeste acest status
Cunosc atat de multi oameni, Si totusi atat de putini, Care nu se schimba peste ani Nu devin straini Au acelasi zambet cald, Nu-s cumparati de baniSi au ramas axact cum I-am lasat acum cativa ani.
ti-as p0one intrebari multe, dar ma tem ca raspunsul thau va fi doar cu puncte puncte !
"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma, dar poate fi traita doar privind inainte"
Nu vei stii niciodata ce s-a intamplat de fapt...daca te-am uitat sau doar ma prefac!
Nu te dernaja sa imi scrii ca nici eu nu ma voi deranja sa citesc da mai ales sa iti raspundasa ca nu te mai deranja
Din tot ceea ce-ti daruieste viata, pastreaza intotdeauna ceea ce iubesti cu adevarat
Cortina uitarii nu va cadea niciodata peste minunatul decor al prieteniei sincere, chiar daca scena a luat sfarsit
In inima mea iubirea sa moara, mancata de carii in ritm de vioarasa planga sa urle in bezna murdara
Eu fac baloane de sapun. Baloane frumoase, ce plutesc in aer. Baloane care zboara pana la cer, intocmai ca visele mele. Si intocmai ca visele mele, se sparg si se risipesc
Vreau sa te vad cum cazi tipand cu toata gura, iar eu de la balcon iti fac adio cu mana
Imi cade o lacrima de suparare din ochi si nu stiu ce e cu mine dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine
A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasca
Nu exista fericire de care sa-ti amintesti fara tristete :X
Nu exista prieteni, ci doar momente de prietenie.
Nu-mi stricatzi proasta dispozitzie
Ai treaba si te retin cumva?
Zambeste`i frate si ia`o in brate, arata`i c`o iubesti si da`i sperante
pa, pa.

| maria_9426 a răspuns:

Buna.
Greseala mea,ca te-am lasat.Crezand ca ti-e mai bine.
la ce te uiti ba? am si eu un status, ce nu ai mai vazut unu pana acuma?
Si inca tin fraierii din scurt cum tin cainii in lesa.
Am ajuns sa te visez si atunci cand nu dorm. Dimineata vocea ta ma trezeste din somn.
Sunt aproape, dar totusi atat departe de tine. Departe de cine inca tine cu adevarat la mine.
Am doar o intrebare: Se gandeste la mine oare?
e prea devreme sa fie prea tarziu
Nu uita am un suflet si inca nu e tarziu sa il intelegi sa il ierti sa nu il lasi pustiu.
1000 de vise.
Opreste'te o clipa. Priveste in jur spune-mi ce vezi. Esti pe drumul pe care chiar ti-ai dorit sa il urmezi?
daca esti baiat mare si vrei sa ma pui la punct macar priveste-ma in ochi nu mai privi in trecut
Anunta-ma cand vrei sa vezi cine sunt cu adevarat.
Tine langa tine doar pe cine merita. De restu te poti folosi.
Mam schimbat mult o stiu prea bine. Acum nu ma mai gandesc la ziua de maine. Am invatat o lectie pe care inainte nu o intelegeam. Acum nu mai iubesc ce nu demult iubeam
Orice ar fi voi fi aici mereu. Stii bine te poti baza ai sprijinul meu.
daca iubestipe cineva lasa'l sa plece.daca se intoarce e al tau.daca nuh...nu a fost niciodata oh go on
Din pacate oricat timp ar trece lucrurile care ne marcheaza nu se sterg. Persoanele care reusesc sa fie cu adevarat importante pentru noi in anumite perioade ale vietii raman in sufletel si nu le putem scoate indiferent de cat timp va trece.
TU esti orice,oricum ,oricand...definitiv
Exista doua tipuri de oameni: care ma iubesc si care pot sa se duca dracului
Cand o usa a fericirii se inchide o alta se deschide, dar deseori ne uitam atat de mult la usa inchisa incat nu o vedem pe cea care s-a deschis pentru noi.
Când nu poţi fi cu cel pe care îl iubeşti, vei sta cu cel care te iubeşte?
"Orice lucru devine interesant daca-l privesti indeajuns."
"Construim prea multe ziduri si prea putine poduri."
"Fii amabil de cate ori e posibil. Intotdeauna e posibil."
"Fiecare om se gandeste la schimbarea lumii dar niciunul nu se gandeste la propria schimbare."
Nimeni nu ma poate rani fara ca eu sa-i permit.
"Daca spui adevarul, nu trebuie sa tii minte ce-ai spus."
Speranta este visul unui om care se trezeste.
"Omul tine socoteala necazurilor, nu si pe a bucuriilor."
"Toti oamenii vor sa traiasca mult dar niciunul nu vrea sa imbatraneasca."
Semeni o fapta, culegi un obicei; semeni un obicei, culegi un caracter; semeni un caracter, culegi un destin
Singurii oameni normali sunt cei pe care nu ii cunoastem prea bine
Dragostea imatura zice: "Te iubesc pentru ca am nevoie de tine." Dragostea matura zice "Am nevoie de tine pentru ca te iubesc
E mai usor sa iertam un dusman decat un prieten
Iubirea nu consta in a ne holba unul la celalalt, ci in a privi impreuna in aceeasi directie
Oamenii stiu mai multe decat inteleg
Perspectiva ta va deveni clara abia cand vei putea privi in inima ta. Cine priveste in jurul sau, viseaza; cine priveste inauntru sau, se trezeste
Totul depinde de cum privim lucrurile, deloc de cum sunt ele in realitate.
Un toast pentru noi, pentru bulangii care ne'au avut,pentru fraierii care ne-au pierdut, si pentru norocosii care urmeaza sa ne aiba
Prezentul nu dureaza.
Chiar si dupa o recolta proasta tot trebuie sa semanam.
Lucrurile nu sunt greu de facut. Greu este sa te pui in starea de a le face.
Violenta este ultimul refugiu al incompetentei.
Experience is not what happens to a man; it is what a man does with what happens to him. - Experienţa nu este ceea ce se întâmplă cu un om, este ceea ce un om face cu ceea ce se întâmplă cu el.
Daca gasesti un drum fara obstacole, probabil ca drumul acela nu duce nicaieri.
Cand nu mai suntem copii, suntem, deja, morti.
Daca s-ar cladi Casa Fericirii, cea mai mare incapere ar fi sala de asteptare.
Furia e ca un carbune incins pe care il tii in mana cu intentia de a-l arunca asupra cuiva. Dar tu esti cel care se arde.
Lasitate inseamna nu numai sa eviti sau sa fugi, tot lasitate e si daca nu-ti pasa.
Ceea ce nu traim la timp nu mai traim niciodata.
Prietenul tuturor nu este prietenul nimanui.
Caracterul omului e destinul sau.
» " Daca pozele ar vorbice crezi ca ar spune avatarul meu? "
Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul,apare cineva si schimba totul!
acele vremuri nu se uita, fi sigur de asta ;x.
n`am ce sa schimb love struck
Nu te grabi sa arunci tot ce iubeai odata.
Acum cauţi melodii care să'ţi amintească de noi . Îţi pare rău . şi mie . da nu te mai vreau înapoi.
Nu renunta nicicand la ceea ce-ti apartine,si nu permite altora sa renunte la tine
Mi`e dOr de simplele , banalitati pe care le faceai , mi`e dor de simplu` te iubesc , pe care mi`l spuneai.
Un singur lucru bun am invatat de la tine . sa-i dau dracu` pe toti daca mie imi e bine.
Cand eram suparata! O tsigara si un sfat!Cat de mult a contat
Fericirea mea are un nume`
Pentru toate lucrurile pe care le-ai ratat, ai câştigat ceva, şi pentru tot ceea ce câştigi, pierzi altceva!
Hai invata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste !
Decat sa imi spui 1000 de minciuni frumoase , mai bine spune-mi un adevar dureros . Te voi aprecia mai mult .
Lumea are prostul obicei de a reamintii exact ceea ce ai vrea sa uiti
Mai sty? Iti placea sa o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas.Tu tot cu ea in gand.
Ce?Tu o stiai cand plangea cu ursuletZu in mana?Pai uite`o acum pe tocuri la unu in masina
Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva! Priveste-o dar stai departe, acum nu te mai vrea! E mult prea tarziu pentru regrete, Te-a uitat nici nu vrea sa te ierte!
Nu faci nimic Ai impresia ca eu stau sa te astept Dar defapt eu ma indepartez incet Te uiti atent ma privesti cu regret asupra mea nu vei mai avea nici un efect!
Niciodata nu uitam pe cineva important din viata noastra ci doar invatam sa traim fara ei
Fiecare zi o traiesti doar teoretic : e greu când îtsi repeti în gând "capul sus, tre` sã zâmbesti !" si subconstientul îti dicteazã "când plângi, sã nu te mai opresti !"
missing somebody - lipseşte cineva
i love you and you love me,how more perfect could this be? - Te iubesc şi mă iubeşti, cum mai perfect ar putea fi aceasta?
Eu am crezut in tine tu ai facut tot ce ai vrut si poate ai tinut la mine dar sa-mi arati nu ai stiut
A ierta`i usor a uita e greu !
Poate nu te doare,nu ma mira,cu sufletul tau,vorbesti in sila
Nimic din ce`am facut n`am regretat am uitat de toti care m`au uitat
Ai uitat de unde ai plecat,cand nimeni nu statea cu tine,si veneai mereu la mine!
Sa stai singur intre patru pereti,sa astepti minuni, sa asculti de altii si sa crezi in minciuni, sa fii nervos dimineata ca e iarasi luni, sa renunti si sa-ti bagi p**a-n ele promisiuniwinking
Si-n ceea ce te priveste cand visez ca te privesc Parcurg stari imaginandu-mi ca traiesc O poveste buna sau rea urlu si tac Nu vreau sa mai fac ce am facut dar fac
Nu uita,ca tu ai ales sa te-ndepartezi,ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi,si in gand,raman doar cateva amintiri si cand te gandesti la ele uneori uiti sa respiri
Mi-aduc aminte lucruri pe care nu le pot exprima-n cuvinte
Viata merge înainte ce a fost a fost. Nu te poti abtine si nu îl poti uita, îl iertai mereu chiar daca îti gresea
Nu uita si adu-ti aminte Cand in telefonu' ala blestemat ti-am zis ultimele cuvinte
Imi Lipseste bucuria din Suflet care o Aveam. Cand ma Gandeam la Tine.
am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut.
Dragostea e ca mingea de fotbal.Cand n-o ai alergi dupa ea iar cand o ai ii dai cu picioru'!
Mereu vei cauta la ea ceea ce adorai la mine candva:X
Nu te gandi,cine sau cum a gresit.Nu te gandi cine a plans cand celalalt a zambit.
Am pornit la un drum,pura precum lumina,eram o copila cu scantei in ochi,care nu stia ce inseamna viata,cautand iubirea si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima.
Zambesc numai ptr. ca-mi place d tne love struck !
S-ar putea sa uiti cu cine ai ras,dar niciodata nu poti sa uiti cu cine ai plans! ;x.
"# Si mi-amintesc de cineva care stiaMult mai bine ca mine cat e lumea de reaMa-ntelegea"
Nu e totul perfect dar o sa fie happy!
So if you want peace always be prepared for war - Deci, dacă vrei pace fi întotdeauna pregătit pentru război
Noi, femeile, avem nevoie de frumuseţe ca să ne iubească bărbatii şi de prostie ca să-i iubim devil
Asa ca fa ce vrei sa faci , dar nu mai fii naiva Din inima lui nu ai plecat , habar nu ai ca esti captiva
Da, esti unic, dar nu mai esti unic pentru mine
Imi spuneai ca sunt un inger pentru tine, acum stiu ca-n serile senine, uneori si ingerii mai plang.
Toti suntem in vizita in acest moment si loc. Suntem doar in trecere. Am venit sa observam, sa crestem , sa iubim si sa ne intoarcem acasa
tu probabil m-ai uitat, in timp ce eu traiesc doar pentru tine
Poate azi te-ai certat cu el Dar poate maine va impacati si poate totul va fi la fel Nu e pacat sa pierzi iubirea pentru o cearta? Amintiti-va de voi cum va iubeati si alta data
In acest moment 3,8 milarde de oameni dorm, 2,2 milioane se indragostesc, 4,2 milioane mananca, dar o singura persoana draguta din toata lumea citeste acest status
Cunosc atat de multi oameni, Si totusi atat de putini, Care nu se schimba peste ani Nu devin straini Au acelasi zambet cald, Nu-s cumparati de baniSi au ramas axact cum I-am lasat acum cativa ani.
ti-as p0one intrebari multe, dar ma tem ca raspunsul thau va fi doar cu puncte puncte !
"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma, dar poate fi traita doar privind inainte"
Nu vei stii niciodata ce s-a intamplat de fapt...daca te-am uitat sau doar ma prefac!
Nu te dernaja sa imi scrii ca nici eu nu ma voi deranja sa citesc da mai ales sa iti raspundasa ca nu te mai deranja
Din tot ceea ce-ti daruieste viata, pastreaza intotdeauna ceea ce iubesti cu adevarat
Cortina uitarii nu va cadea niciodata peste minunatul decor al prieteniei sincere, chiar daca scena a luat sfarsit
In inima mea iubirea sa moara, mancata de carii in ritm de vioarasa planga sa urle in bezna murdara
Eu fac baloane de sapun. Baloane frumoase, ce plutesc in aer. Baloane care zboara pana la cer, intocmai ca visele mele. Si intocmai ca visele mele, se sparg si se risipesc
Vreau sa te vad cum cazi tipand cu toata gura, iar eu de la balcon iti fac adio cu mana
Imi cade o lacrima de suparare din ochi si nu stiu ce e cu mine dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine
A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasca
Nu exista fericire de care sa-ti amintesti fara tristete :X
Nu exista prieteni, ci doar momente de prietenie.
Nu-mi stricatzi proasta dispozitzie
Ai treaba si te retin cumva?
Zambeste`i frate si ia`o in brate, arata`i c`o iubesti si da`i sperante
pa, pa.sper sa iti placa