| Daniiellaaa a întrebat:

Vreau statusuri pentru baiatul de care sunt indragostita. Vreau cele mai frumoase statusuri.
dau funda puppy dog eyes

1 răspuns:
| SimonaQs a răspuns:

Ma asculta! ma protejeaza! ma face sa ma simt fericita! Cu el râd! Plâng! Ma cert! Ma împac! El e dulce! E sincer! e tot ce am! Te iubesc! <

Toti au avut pe noi ura Si tot suntem impreuna Orice au incercat sa faca n`au putut sa ne desparta

Iti multumesc ca m-ai invatat sa iubesc

Cu tine vrea o zi, cu mine vrea o viata Eu sunt iubita lui. Iar tu ramai o ZDREANTA!

Pot sa plec. Pot sa stau. Pot sa fac ce vreau! Si daca plec. Unde merg tot cu mine il iau! Poate stii. Poate nu. Da iti spun mereu. El a fost, este si va ramane doar al meu! [ ]

bineinteles ca nu`i clar. oricum te iubessssc; x. | Ador sa am imaginea ta intiparita in minte Fredonand acelasi nume ce ma lasa fara cuvinte.; x"

Ti-am aratat cat te iubesc de mult. Si nu vreau sa te pierd crede-ma pe cuvant.

Îmi place, chiar dacă nu mai găsesc unele cuvinte. Îmi place cum spui tu aşa " să fi cuminte! "♥.

Si daca nu ai fi Tu...cine as fi Eu!?"

Am petrecut cu tine mii de clipe minunate:X.Te iubesc prin vorbe, gesturi si fapte!:X"

Ce simt pentru el.Ce simt cu adevarat nu va disparea nici cu timpul.Nici cu altcineva. Pastrez secretul pe care numai EL il va putea vedea!:X"

"; x inima ta` daca ar spune ceva... sufletul meu stii ca te`ar asculta; x"

; x am gasit la tine` ce lipsea in viata mea`... vreau sa`mi fii aproape tu`, numai tu` doar tu

...; x sunt prea multe amintiri care ne leaga... si nu pot renunta

; x iti place cum te privesc; x iti place cand iti zambesc; x"

Îţi mai aduci aminte` cum ne-am cunoscut? Şi` ne bufnea râsu că ne apropiam prea mult

Privirea, glasul, atingerea ta. Vor fi etern in inima mea, aici le pastrez, le rasfoiesc zi de zi, ca pe o carte cu titlul "Am fost si Vom fi"[

Sentimentele nu pot fi puse pe balanta
Nu ne poate desparti nici o distanta

Pot Sa Plec, Pot Sa Stau, Pot Sa Fac Ce Vreau! Si Daca Plec, Unde Merg Tot Cu Mine Il Iau! Poate Stii, Poate Nu, Da` Iti Spun Mereu, El A Fost Si Va Ramane Doar Al Meu!

Nu'i aşa, puiule? Ştii că ţin la tine. Din prima clipă ai reprezentat lumea pentru mine!

" Daca m-ai intreba cine sunt ti-as raspunde IUBIREA, daca m-ai intreba ce fac, ti-as spune IUBESC, daca m-ai intreba pe cine, as spune PE TINE! "

Si de dimineata! cine apare cu flori la usaa? Si`ti spune mereu. Iarta`ma papusaa!

Ce frumoasa e iubirea`Cand ma alinti cu zambetul tau curat! Ce frumoasa e iubirea`Cand tot ce spui devine adevarat! "

Stii...nimic nu poate sa te inlocuiasca, avem vise impreuna care trebuie sa se implineasca

Nu pretinde ca este usor.Nu e asa.Nu exista defecte cand nu exista dragoste!

• Zambesc`! Nu regret`! Nu am gresit`.am iubit`! il iubesc:X si am simtit!

♥ Certurile stii. Faze, prostii. Sau cand ne purtam ca niste copii. Ce zici... Ai uitat? Vrei sa-ti amintesc? ♥ Tot ce conteaza e ca Te IUBESC! [:X] ♥

• teOretiC` ma adOri` ...practiC` ma iubesti`!

♥Te iubesc pentru ca pur si simplu Te iubesc♥

te-am ales` p Tne :-x` pentru ca` tuu` ` Erai Diferit` :]` Pt ca` :*` tu` Erai` ` Ceea` c mi-am dorit` ` ♡`. →` [ Te` iubesc` :-x` ]

ღAi DrEpTuL Sa viSeZi Ca el te vrea...Dar in Caz Ca nu stiai...inima lui e doar |A MEA|

Desi am trecut prin multe suntem inca impreuna
Ca nu poti sa cazi cand ti pe cineva de mana.

ღMereu impreuna, peste toate am trecut. Poate azi e greu, poate maine e mai bine.Dar orice s-ar intampla voi ramane langa tine

ღsi-au spus primul "Te iubesc"
Apoi "Mi`e dor de tine", "Fara tine nu traiesc"
Zambesc cand se vad, Plang cand se cearta
Si indiferent de fapta, ei se iarta si se impaca

Şi dacă ar fi să trec prin foc, pentru tine aş trece `! Chiar dacă nimeni nu înţelege `!
Şi inima mea de copil îndrăg0stit, va fi a ta pentru t0tdeauna `! // Te iubesc `

Să ştii că te iubesc oricum, oricum ai fi `! :-x`.

Fiindcă şi astăzi tu rămâi m0tivul care m`a schimbat `

Se vede în ochii ei că îl iubeşte `! :-x` Se vede în ochii lui că doar pe ea o d0reşte `! =p~ || Se vede în ochii lor cum e să fii îndrăg0stit `