| anonimforlife a întrebat:

Vreau subiecte de vorbit cu un băiat care mă place/îl plac(vorbim de cam mult timp).

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

Să vorbești cu el despre viitorul vostru împreună.

8 răspunsuri:
| anonimforlife explică (pentru CodrutElian1990):

Vreau o categorie gen despre aceste chestiihappy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru anonimforlife):

Eu nu înțeleg limba vorbită de tine. Cred că de aceea nu te înțelege nici fata, ceva de genul.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru sadrian46):

Cea care a initiat postarea este fata, nu baiat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Dacă e fată să spună ce este, că eu nu am de unde să ghicesc. dacă vrea ceva aici pe TPU.

| anonimforlife explică (pentru sadrian46):

Eu voiam doar o categorie cu mai multe subiecte de vorbit înafara de alea de viitor.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru anonimforlife):

Tot nu înțeleg. Dacă eu îți ofer o categorie. de care el nu are habar, și care nu îl interesează. la ce ăți folosește? La nimic.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru sadrian46):

Se deduce din intrebare.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru sadrian46):

Ai dreptate. Daca nu gasesti subiecte de discutat cu un baiat sau cu o fata inseamna ca nu va potiviti.