| AlExAnDrA_1014 a întrebat:

`Deci. mie imi place un baiat mai mik decat mine. cu un an. Si el nu stie kal plac atat de mult. As vrea sa-i spun dar n-am curaj. si acum suntem doar amici dar vorbim foarte putin. spuneti-mi si mie subiecte de vorbit laughing `VA ROG.:O3

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Limba română unde-i? A mâncat-o pisica?

| noktambul a răspuns:

Vorbiti despre cum ar trebui sa invatati sa sa scrieti corect gramatical si ortografic (sau sa skrieti korekt gramaticaal si ortografik ). Si atunci nu veti fi "doar"amici, veti deveni "doar" prieteni si poate si ceva mai mult. Succes!

| AlExAnDrA_1014 explică:

Suntem la ora de romana sau pe TPU?