| eusunteusituestitu20 a întrebat:

Vreau un aparat Fujifilm FinePix S4200. Are cineva? Ce ziceti, cum sunt pozele? Merita banii? Costa 650 de lei.

7 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Eu am Nikon si sunt multumit 300 ron, daca-ti place ia-l, dar nu ceea ce e scimp e si bun oricum Fuji e dedicata foto cred ca merita.

| eusunteusituestitu20 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Ce fel de Nikon?

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru eusunteusituestitu20):

Coolpix -12megapixeli

| eusunteusituestitu20 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

A,vreau ceva mai performant big grin.

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru eusunteusituestitu20):

Compara Nikon/Olimpus/ Canon/

| eusunteusituestitu20 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Pai,chestia e ca imi place asta. Si l`am comparat cu un Nikon si e mai bun Fujitsu. Si e si la pret acceptabil