| Rotax122 a întrebat:

Salut,sunt incepator cu fotografia dar ce aparat dintre acestea trei mi-ati recomanda si de ce : Fujifilm FinePix S4200, Fujifilm FinePix S4000, Nikon Coolpix L310?

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Toate sunt cam la fel, au zoom optic mare, cele Fujifilm au si vizor, sunt bune. Singurul minus ar fi ca functioneaza cu baterii toate, eu asi prefera o camera cu acumulator happy

| e7d7n7 a răspuns:

Bă da faci şi tu un versus cu camere la fel de bune. Dai pe random.org şi pe aia ţi-o alegi.
Eu aş opta totuşi pentru L310.

Răspuns utilizator avertizat