| julieta_6897 a întrebat:

Vreau un iubit! ce trebuie sa fac?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sa astepti momentu potrivit

| pinkystyleツ a răspuns:

Cauta un romeobatting eyelashes

| Adredemesconf a răspuns:

Du-te pe un site de matrimoniale.Iar daca ai mai putin de 14 ani, mai asteapta.

| BroascaCuElice a răspuns:

Sa cauti rolling eyes

| dedebt a răspuns:

Sa.l faci din plastilina rolling eyes.
ce intrebare e astalaughing?
raised eyebrows

| cipri08 a răspuns:

Sa te imprietenesti cu cati mai multi oameni (baieti), sa fii sociabila, sa ai imaginatie.

| ღmarynaღ a răspuns:

Buna,pai trebuie sa vezi mai intai de cine esti atrasa, si dupa afla daca e singur, dupa date pe langa el dar discret, incearca sa fi cat mai frumoasa, sa ai un vocabular frumos si sa vb des pe mes happy

| dana7777 a răspuns:

Sa gasesti un baiat de care sa iti placa iar apoi sa fi uh :* ...si sa fi sincera happy
succes:*

| Andu_7395 a răspuns:

Pui o intrebare pe TPU si sigur sare cineva happy