| Suntununicorn a întrebat:

Imi place de un baiat, si el ma place dar nu stie asta! Nu vreau sa stie deoarece daca ar sti, ar vrea sa fim impreuna, si nu vreau deloc sa am un iubit! Ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Din moment ce ai zis ca nu vrei deloc sa ai un iubit e clar ce trebuie sa faci. Nu-i da impresia ca il placi.
Totusi, parerea mea e ca ar trebui sa-i spui ce simti, mai ales ca si el te place. De ce sa te minti?

| RAY a răspuns:

Nimic,de ce sa stie daca tu nu vrei sa ai iubit

| Dugalle a răspuns:

Ii zici " NU ".

Fa-mi o favoare, refuzal frumos si cu un motiv intemeiat ( ca nu vrei prieten ), nu o da pe cotite.

| GoldenKing a răspuns:

Am sa pun o intrebare simplabig grine ce nu ai vrea sa ai un iubit?

| fabforsem002 a răspuns:

Daca incearca sa se apropie de tine(adica sa te sarute) doar lasa-l sa isi apropie buzele lui de ale tale, iar la ultimii 2 cm, da-te in spate, chicoteste si atinge-i usor buzele cu toata palma. El va intelege atunci ca nu vrei sa te grabesti, si veti fi doar prieteni.Sau daca nu e vorba de un sarut, si te cere(de iubita), i-al in brate, nu spune nimic, si invita-l la o inghetata, si acolo sa eviti cuvantul NU