| anonim_4396 a întrebat:

Alaltaieri iubitul meu a incercat sa se desparta de mine frumos sa zic asaa adica : ""eu te iubesc... dar nu stiu. nu prea merge fiindca nu mai sarutat pana acum. Eu i-am spus: nu te-am sarutat pentru ca astept momentul potrivit. El imi trimite inca tot felul de sms-uri cu : cf? te iubesc. blah dar e o neintelegere totala! Astazi a plecat intr-o excursie cu scoala (sta acolo 2 zile) am pus o prietena de-a mea sa-mi spuna ce face pe acolo... nici prietena mea nu are timp de mine asa ca o las in pace. Am aflat doar atat : cand eu plangeam el dansa in autocar si radea. Nu stiu ce sa mai cred. Va rog ajutati-ma! Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| ριтιкσтh a răspuns:

Lollaughing)) nu o merita?laughing Fata nu l-a sarutat deloc de cand sunt impreuna...cum adica nu o meritalaughing Voi ganditi inainte sa scrieti?laughing

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Parerea mea este ca baiatul asta nu te merita, mai bine lasa-l in pace si cauta-ti altul care sa te iubeasca asa cum esti tu de fapt

| ριтιкσтh a răspuns (pentru mona):

Deci scurt si la obiect... odata ce iti e frica sau rusine sa il saruti e de rau pentru relatia voastrahappy un sarut nu e ca si cum ai face-o cu elhappy Nu trebuie sa astepti un moment dat pentru un amarat de sarutwinkingFa-ti putin curaj...o sa vezi ca nu e rau deloc:*

| mona a răspuns (pentru ριтιкσтh):

Nu trebuie sa iti dau tie explicatii...nu o merita si gata, tu raspunde cum vrei, eu mi-am spus parerea si o sustin

| ριтιкσтh a răspuns (pentru mona):

Sunteti mortali cu totii:Xlaughing)))

| ριтιкσтh a răspuns (pentru mona):

Lollaughing)) nu o merita?laughing Fata nu l-a sarutat deloc de cand sunt impreuna...cum adica nu o meritalaughing Voi ganditi inainte sa scrieti?laughing

| neutrino a răspuns:

Nu am inteles de ce crezi tu ca el este iubitul tau. Pretentiile tale sunt total absurde in conditiile date: voi doi nu aveti o relatie.

| Azµre a răspuns:

Nu te merită, e simplu!

| Foxyyyy a răspuns:

Cati ani ai? laughing

| rikkimady16 a răspuns:

Sunteti copii. nu stiu ce varsta aveti, dar ganditi amandoi imatur si inca nu stiti sa tineti la o persoana si sa ii aratati asta. nu te iubeste si nici tu nu il iubesti pe el. doar te simti atrasa de el si acum incepi sa disperi pentru ca e el plecat nu stiu pe unde. voi inca nu a-ti invatat sa va sprijiniti si sa fiti unul langa altul cand este nevoie. daca el nu mai vrea relatia asta atunci de ce te mai chinui tu sa lungesti totul? a spus ca nu mai vrea atunci gata. spune-i ca daca a zis ca nu mai vrea sa nu iti mai trimita mesaje cu "cf? te iubesc" pentru ca doar te face sa te superi si pe deasupra chiar nu te iubeste. cati ani ai? si de cand "stai" cu el?

| addelyna2014 a răspuns:

Nu te supara, cati ani ai tu si cati ani are el? big grin

| Incepator01 a răspuns:

Isi bate joc de tine.

| Catalin150396 a răspuns:

Pai ce dragostea e asta... voi macar v-ati intalnit?

| Pisoiashh a răspuns:

Pai,eu iti zic asa ca de la fata la fata.Sa iti vezi de viata ta si lasa-l.Din cate am inteles totul pentru el este ca un joc...Azi nu te mai vrea.maine te cauta.Mai bine pune tu piciorul in prag si numai suferi, viata e frumoasa! Nu merita lacrimile tale. Pupicei.

| dianaalexandram a răspuns:

Ati fost impreuna si nu v-ati sarutat? :l si cum naiba v-ati iubit? de cand sunteti impreuna? eu zic ca daca a incercat sa va despartiti nu te iubeste. Ar trebui sa il lasi in pace pentru ca nu merita

| dianaalexandram a răspuns:

Cum ati fost impreuna daca nici macar nu v-ati sarutat? In primul rand nici nu te iubeste cu adevarat.Eu zic ca ar trebui sa il lasi in pace. nu merita

| alexmat10 a răspuns:

Eu zic ca baiatul nu te merita, mai bine cauti un baiat sa te iubeasca cu adevarat.Nu vreau sa fiu nesimtit dar e putin si vina ta pentru ca nu l-ai sarutat si o fi crezut ca nul iubesti.Io zic sal saruti si sa vezi ce se mai intampla, deci daca nici atunci nu isi revine atunci despartate de el. Fundita?

| alexmat10 a răspuns:

Io zic sa cauti un alt baiat.Dar daca il iubesti asa de mult sarutal si daca tot nu o sa te bage in seama inseamna ca nu te merita. Sper ca te-am ajutat