| TPU3455353576 a întrebat:

Vreti ca Rominia sa se uneasca cu Moldova FUNDA

9 răspunsuri:
| CGAlexandra a răspuns:

1.E o intrebare?
2.Te referi la Republica Moldova?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Basarabia vrei să spui... Da, aş vrea ca Basarabia(toată Basarabia) să fie iar parte a ţării noastre, dar cel mai probabil asta nu se va întâmpla cât timp eu voi trăi.

| 0x11111051 a răspuns:

Nu nu vreau.

| hecamefrommetalland a răspuns:

Da,vreau,e primul pas pentru unificarea tuturor țărilor!

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Daaa

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Nu! nici gand =]]

| SirGeo a răspuns:

Cred ca te referi la Republica Moldova sincer eu as vrea dar oricum nu cred ca se va putea multi din R.Moldova vorbesc romana dar nu cred ca vor vrea ei dar oricum e foarte apropiata de Romania avem soselele c-am la fel laughing

| Notyourbusinesskid a răspuns:

Da... dar nu cred ca se va putea intampla asta deoarece inca sunt controlati de rusi.

| NCN a răspuns:

Eu unu Da...