| anonim_4396 a întrebat:

Vreu sa ii fac eu un cadou iubitei mele dar vreau sa muncesc eu nu sa ma duc sa dau banii si sa fie facut. puteti sa ma ajutati ce sa ii fac nu este pretentioasa.va multumesc

4 răspunsuri:
| undercovergirl a răspuns:

Salut,

In perioada aceasta ne "chinuim" sa facem ceva deosebit pentru persoana iubita, ceva care sa spuna " te iubesc" in locul tau. happy
O sa ti dau cateva exemple de cadouri care sa o faca pe iubita ta sa se simta "speciala"winking
- creaza o cutie mare in forma de inima si lipeste pe cutie un bilet cu mesajul: "Inima mea este plina cu …". Dupa ce va deschide cutia va gasi mesajul: … "DRAGOSTE pentru tine!" In cutie pune dulciurile si fructele ei preferate, inimioare, biletele cu declaratii de dragoste.
- poti sa creezi un puzzle. Decupezi o poza cu tine in 14 bucati (de marimi si forme diferite), ii oferi iubitei tale cate una pe zi si pe spatele fiecareia scrii "te iubesc". In cea de-a 14 zi ii oferi ultima bucatica din acest puzzle si ii spui: "Ghici cine te iubeste cel mai mult din lume?"
-un slideshow in power point care sa includa atat fotografii cu voi doi, cat si mesaje si muzica de dragoste;

| Yly a răspuns:

Păi,. o felicitare făcută de tine, dacă te pripepi compui o melodie, un desen, de fapt tu o cunoști cel mai bine și ști cu ce ai putea să o impresionezi. gândește-te puțin happy. succes

| corado a răspuns:

Incearca sa compui o poezie ceva! Cel mai frumos si pretios cadouwinking

| pissy03 a răspuns:

Ai putea sa faci o poza cu voi doi si sa o pui in rama iar pe spate sa scrii o poezie sau o amintirehappy