| dianadididienutza a întrebat:

Vreu sami decorez camera cat mai vesel si indraznet dar nu stiu cum pereti au culoare albastara.
Sunt fata si am 13 ani

1 răspuns:
| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Hey. poti incerca sa faci peretii roz si mov. de ex 2 mov 2 roz. (pe unul din peretii poti adauga un tapet cu fluturi.nu stiu orice iti place tie. sunt mai multe modele ) https://www.google.com/......ps?/search si ca accesoriu la pat ( ar arata extraordinar de frumos un baldachin ) cauta pe net '' paturi cu baldachin'' sa-ti faci o impresie., un covor roz mic rotund si unul negru patrat puse unul LG altul.:) in biblioteca eventual sau dulap depinde ce ai poti pune poze cu rama roz, creioane cu puf etc. :* fii creativa :)