| ACatalin a întrebat:

Vreun exemplu de persoana care a luat steroizi e pe aici? Cineva care sa imi spuna exact efectele si pe cele pozitive si pe cele negative. Cat ati crescut in masa dupa, cat a durat cura de stero, cum s a manifestat organismul dupa ce ati oprit luarea de stero, cate kg ati luat in greutate? Cineva care stie cu ce se mananca nu unul care nu a dat decat pe la sala de mese.

1 răspuns:
| 95Cosmin a răspuns:

Http://www.getfit.ro/sanatate/steroizi/ce-sunt-steroizii.html citeste aici. Dar iti zic eu ca nu e bine sa iei asa ceva.Devii depresiv, esti mai tot timpul nervos si alte chestii neplacute.Steroizii sunt folositi doar in medicina pentru regenerarea corpului.