| EuCuTine a întrebat:

W&P14 Ok intra daca esti Roman. Acest baiat spune dc suntem rasisti va rog eu mult sa incepem un coment in masa. http://www.tpu.ro/......plecat-in/ Vreau sa comentati tot ce este bine si rau legat de rromi si legat de romani. W&P14

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prefer mai bine sa raspund aici, nu toti tiganii sunt rai maicamea a cunoscut un grup de rromi de treaba dar mie tot nu imi plac pentru ca e mult fum de tigara unde fumeaza, ma plictisesc acolo si in fine nu sunt eu asa amical cu tiganii.

| pwp a răspuns:

Nu merge link-ul sad

| Trufa_7676 a răspuns:

Tiganii : din punctul meu de vedere sunt cele mai putin evoluate mamifere. Pur si simplu` au un singur caracter generel : furtul, iar atunci cand nu`i de ciordeala e de cerseala.
Tiganii sunt cele mai infecte persoana, sunt extrem de rasista pentru ca am avut n probleme cu aceste specii, care dupa mine ar fi pe cale de disparitie. Amiiin.

Romanii sunt cei mai prosti, se lasa pacaliti in ultimu` hal de cio.jeg.rromi, la modu` tiganii sunt mai destepti ca noi, nu mai inteligenti, ceea ce este o diferenta.