| florentina_9904 a întrebat:

Wattpad.Cum pun descrierea la o poveste de pe Wattpad am scris pana acum trei capitole si le-am publicat,am pus titlu,si am pus coperta dar am vazut ca unii au descriere, eu cum o pun?

Răspuns Câştigător
| horansgang a răspuns:

Intri la capitole şi duci mouse-ul la cover-ul de la carte şi îţi apare ''schimbă imaginea'' (change the cover) şi sub el "adaugă mai multe informaţii" (more info) şi click acolo şi scrii descrierea. sper că ai înţeles