| Lallixd a întrebat:

Well hello. Am probleme cu cosurile si punctele negre. Ce produse imi recomandati? P.S am folosit un an cele de la avon si nu m.au ajutat, mi se inrosea fata si ma usturau ochi.
Dau fundita :3 :*

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Am mai dat un răspuns asemănător acum câteva minute, și același lucru ți-l voi spune și ție.
Vrei să îți mărturisesc un secret? Roșii.
Ai putea încerca să te dai în fiecare seară cu sucul unei roșii, și poate să insiști puțin asupra zonei infectate. Nu știu cam în cât timp ai putea scăpa de imperfecțiuni, știu doar că te va ajuta cât de cât.

1 răspuns:
| Lucaci a răspuns:

Pentru punctele negre ai putea folosi un aparat cu aburi, dupa care sa incerci sa le scoti(ies imediat), iar pentru cosuri ai putea vedea un dermatolog, daca sunt prea multe.