| jojojojome546 a întrebat:

X factor sau românii au talent? unde ar fi cel mai bine să merg? si de ce.

Răspuns Câştigător
| AnonimGirl67 a răspuns:

Nickname-ul tau imi spune ca vrei sa canti.Pai in cazul acesta cea mai buna alegere este Vocea Romaniei.In cazul in care vrei sa participi in alt domeniu spun ca cel mai bine ar fi Romanii au Talent. Spun asta pentru ca fata de X Factor este mult mai cunoscuta si mult mai originala.Parerea mea este ca e mult mai frumos la Romanii au Talent (in sensul ca este o atmosfera mai placuta). Daca te decizi sa mergi eu iti tin pumnii happy

| jojojojome546 explică (pentru AnonimGirl67):

Lasa mi id tău yahoo te rog.

7 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Depinde, in ce domeniu ai talent. Poti merge la romanii au talent, toata lumea are o sansa acolo. Dar poti si sa postezi pe youtube sau deviant art niste "dovezi" a talentului tau, si sa vezi cam cat de mult te apreciaza lumea, sa stii daca merita sa mergi. Pe Youtube au aparut multe vedete, au fost recunoscute, si astfel oamenii potriviti le-au invitat sa semneze contractele potrivite.

| nonameih0000 a răspuns:

Daca esti cu vocea cred ca as zice Vocea Romaniei, categoric. Dar dintre cele doua, cu siguranta Romanii Au Talent. De ce? Pentru ca emmisiunea asta e de 100de mii de ori mai cunoscuta, mai originala si mai serioasa decat X Factor, care dupa parerea mea e o combinatie dintre RAT si VR...In plus juriul e nasol la XF in fiecare an...Eu zic ca ROMANII AU TALENT e locul potrivit happy

| Fridăm a răspuns:

Să cânţi? Cred că la Vocea României. Nu mă prea uit, decât la RAT, dar am văzut cam în ce constă Vocea României şi ar fi mai bună, pentru că îţi poţi dezvolta mai bine vocea alături de un profesionist dintre cei din juriu. La Românii au Talent probabil nu prea te alegi cu nimic dacă nu ajungi până în finală. Tu la care dintre ele ai vrea mai mult?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai doar talent muzical, mergi la X Factor, dacă ai alte talente, mai bine stai acasă.

| facepalmlol a răspuns:

Romanii au talent.
Mai multa lume se uita acolo.

| oana2298 a răspuns:

Daca stii sa canti bine si acesta este talentul tau cel mai bine ar fi sa mergi la X factor deoarece acestia cauta doar talente muzicale pe cand romanii au talent cauta orice fel de talent.