| anonim_4396 a întrebat:

Xbox 360 slim sau ps3 slim ce sa mi cumpar?

Răspuns Câştigător
| NuamnumesuntANM a răspuns:

Pardon am gresit mai bun ii 160gb decat 320ggb, 320 ii inutil pentru un ps3 nu merge mkv nu il citeste nu il poti moda..etc am scris din greseala 320 vroiam sa scriu 160.

9 răspunsuri:
| NuamnumesuntANM a răspuns:

Ps3 este mai bun si are o grafica mult mai buna.BFT!

| daryusborodi a răspuns (pentru NuamnumesuntANM):

Dar daca apare ps4 inanul asta.Cat timp se vor mai face jocuri pe ps3?

| NuamnumesuntANM a răspuns (pentru daryusborodi):

Se vor face pana in 2015 jocuri pe ps3laughing

| daryusborodi a răspuns (pentru NuamnumesuntANM):

Ce diferenta este intre ps3 160gb si 320gb? Care este mai bun?

| NuamnumesuntANM a răspuns (pentru daryusborodi):

Stii cv mai bine nu iti mai ei ca apare ps4 imd dp cate am auzit.hee hee dar daca tot vrei sa iti iei ia-ti pe cel cu 320 gb pentru ca poti sa bagi mai multe in el de ex jocuri+muzica+filme+demo`uri..etc

| ITMonster a răspuns (pentru NuamnumesuntANM):

Eu zic ca-i mai bun 320gb, mai ales ca are si pack-uri acum... si ce conteaza mkv-ul. ca doar nu te uiti mai mult la filme! Toata lumea il ia pentru JOCURI!

| NuamnumesuntANM a răspuns (pentru NuamnumesuntANM):

Pardon am gresit mai bun ii 160gb decat 320ggb, 320 ii inutil pentru un ps3 nu merge mkv nu il citeste nu il poti moda..etc am scris din greseala 320 vroiam sa scriu 160.

| DvAndreo a răspuns:

Ps3

| daryusborodi a răspuns (pentru DvAndreo):

Am vazut ps3 slim 160gb dar am vazut si 320 gb care ar fi mai bun si cu ce?