| 0IoAnA0 a întrebat:

Zice-ti-mi si mie cateva seriale bune de urmarit pentru fete de 15 ani:X funda!tongue dar fara goosip girl sau vampire diaries(le-am vazut dejalaughing

Răspuns Câştigător
| ღChloeeღ a răspuns:

90210 e un serial cu adolescenti asemenator cu Gossip Girl. Nu are cum sa nu iti placawinking

5 răspunsuri:
| AuDreY a răspuns:

Am vazut multe seriale bune, dar acum nu stiu care sunt gusturile tale. Ai putea sa incerci :How I met your mother, Merlin, House, Haven, Grey's Anatomy, Alias, Ghost Whisperer.
Daca esti fac seriale politiste : CSI ny, NCIS, Criminal minds, Criminal minds : suspect behaviour. Sper sa iti placa macar cateva big grin
funda?

| Fluture a răspuns:

Buna. Mie-mi place mult telenovela Clase 406 de pe acasa tv. E zilnic de la ora 14:30.
Papa!

| Marinush123456789 a răspuns:

Viata pescarului - documentar foarte palpitant asa pentru adolescenti

| KatherineP a răspuns:

Uhm Gilmore Girls.:*