| ZeroZahar a întrebat:

"Anatomia lui Grey ", merita vazut filmul? happy

Ce alte seriale frumoase mai stiti? Excluzand Goosip girl si Vampires diaries?

11 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Merita vazut.
Iti recomand sa urmaresti True Blood.

| kattya96 a răspuns:

Daaa... sunt sigura ca o sa-ti placa mult. Si pe langa faptul ca traiesti povestile unor oameni, o sa ti se imbogateasca si cultura generala.
Alte seriale care mie mi-au placut la nebunie sunt:
1. Supernatural
2. Pretty Little Liars
Sunt in genul lui The Vampire diaries, o sa le iubesti crede-ma.
Merita macar sa incerci primul episod, sunt sigura ca o sa te convinga. love struck
Vizionare placuta ^^

| deny a răspuns:

E super filmul si iti mai recomand si big grinr house, Bad girls, Teen wolf, californication
etc

| Diiana232997 a răspuns:

Pretty little liars.
Two and a half man.
10 things I hate about you.

| NemNUZ a răspuns:

Anatomia lui Grey cel mai tare serial pe care l-am vazut dupa Supernatural merita vazut 200%

| Buh a răspuns:

-Teen wolf,
-Pretty little lisr,
-American horror story,
-Grimm,
-10 things i hate about you,
-Switched at birth,
-Skins (uk)
-The gates,
-Nine lives of Chloe King,
Şi, mai "aruncă" un ochi pe aici -->

http://www.cinemarx.ro/seriale-tv/

Sper că ţi-am fost de folos! ^^

| Buh a răspuns (pentru Buh):

Hi'hi,am uitat de "the secret cirlce" şi "hellcats"batting eyelashes Eu le-am vazut pe cele enumerate mai sus şi mi-au plăcut. :-) kiss

| FerLin a răspuns:

Anatomia lui Grey este un serial ce mie mi-a placut in mod deosebit. Ti-l recomand, ai multe de invatat din el.
Vizionare placuta!

| Silvia a răspuns:

Am auzit ca e destul de bun,ma gandesc sa il incep vara asta.
Cat despre alte seriale,eu urmaresc Pretty Little Liars, How I met your mother, The big bang theory, 90210, Skins, Dexter, Lost...Si toate mi se par foarte frumoase! Vreau sa incep si Dr House, Prison break, Desperate Housewives, Friends, Sherlock si multe altelelaughing. Aaaaah serialele sunt atat de dragute love struck laughing.

| Zendaa a răspuns:

House M.D. rullz!
Three Rivers e in genul Anatomiei lui Grey.
Nip Tuck e awesome laughing.
Dar sa revin la prima intreare: Da, merita vazut :X.Are si drama, comedie, cazuri chirurgicale si il iubesc.
Vampire Diares si Pretty Little Liars le ador.

| elenush17 a răspuns:

Merita vazut, e foarte frumos, cel mai interesant si captivant serial, chiar daca e vorba de spitaluri si doctori pe mine ma binedispune si are niste actori super talentati! Pacat ca nu mai continua si cu alte sezoane.
Ar fi Dr House, dar ma gandesc ca l-ai vazut sau ai auzit de el