| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-imi un sampon mai ieftin sau un tratament traditional pentru caderea parului. Numai din propria experienta.
Va multumesc anticipat.
Si dau funda...

3 răspunsuri:
| Patience a răspuns:

Kalos -Tratament cu placenta-Costa aproximativ 15 lei dar este un borcan de 500 g si iti ajunge cel putin 3 luni...depinde cat de des este parul luni si cat trebuie sa folosesti la o spalare.
Nu e bun e genial eu il folosesc de 5 anihappy

| Sw1ngg a răspuns:

Revalid.

| IuliaDragomir a răspuns:

Este un sampon de la Miriam Quevedo dar nu stiu daca il gasesti la noi, se cheama Miriam Quevedo shampoo for hair loss, este aboslut extraordinar! Mie nu imi mai cade absolut deloc! L-am luat absolut intamplator cand am fost in Germania, mi-a fost recomandat intr-un magazin.Am avut aceeasi problema, imi cadea parul ingrozitor! Am crezut ca o sa raman cheala! Trebuia sa fac ceva urgent! Iar acest sampon mi-a salvat efectiv podoaba capilara! Sunt absolut uimita cum a actionat! Este pe baza de extract de caviar, este absolut uimitor!