| Noveron a întrebat:

Ziceti-mi ca sa fac sa nu ma mai plictisesc! pls funda pentru cele mai bune raspunsuri!

3 răspunsuri:
| Sw33tG1rl4ever a răspuns:

Vorbeste si tu cu cineva pe mess. Sau va ceva ce iti place. Stiu ca este greu sa gasesti o ocupatie pe vremea asta, cand nu poti iesi din casa. Fa o lista cu lucrurile care iti place sa le faci. Este bine ca lista sa fie cat mai lunga. Marcheaza cu un x cele care nu ai dispozitie pentru ele sau care nu poti sa le faci. Apoi alege una dintre cele care mai raman. Sper ca te-am ajutat! :*

| Noveron explică (pentru Sw33tG1rl4ever):

Faza cu vb pe mess deja fac.Da mersi pentru sfat

| IRemUsI a răspuns:

Citeste o carte.doua.trei.