| YusukeUrameshi a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste farse frumoase.Gen pasta de dinti pe cleanta,pietre intr-o minge sparta, etc.Va rog frumos funda.

Răspuns Câştigător
| TeodoriciTeo a răspuns:

Balon cu apa in cap,pui piper in pasta de dinti,pui sub perna niste carne congelata, pui in buzunarele de la pantaloni gheata, lipici in par(pui noaptea), pictezi ca un adevarat Michelangelo o mustata si o barba scurtuta, frisca pe mana si gadili acea persoana cu ceva pe nas....etc.

Sper ca te-am ajutat!

11 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Cureti cativa catei de usturoi; topesti 3 linguri de zahar; pui usturioul in zahar si lasi sa se prinda zaharul de usturoi; le scoti pe farfutie, si lasi sa se usuce; apoi iti servesti colegii; nu uita sa zambesti

| ROsiuGabi a răspuns (pentru Ashadow):

In sfarsit un fan doza de has

| Ashadow a răspuns (pentru ROsiuGabi):

Ce pot sa zic? Adevarat.

| Scorbut a răspuns (pentru ROsiuGabi):

Si eu, si eu puppy dog eyes

| ROsiuGabi a răspuns (pentru Scorbut):

Bine in sfarsit 2 fani doza de has

Răspuns utilizator avertizat
| 00AName00 a răspuns:

Doar nu ne rogi urat.

Iaur in loc de pasta de dinti.
Lipici pe scaun.
Farse la telefon gen:"Trebuie sa platiti 34 de milioane pentru pizza comandata!".

Iti mai zic cand implinesc 100 de ani.

| Urpaniel a răspuns (pentru 00AName00):

Mai bine pastă de dinţi în loc de iaurt.

| 00AName00 a răspuns (pentru Urpaniel):

Eu zic ca amandoua sunt bune.

| 00AName00 a răspuns (pentru 00AName00):

Dar nimeni nu asculta ce spun eu.