| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi s mie o metoda de a skapa de kosuri... dupa ce ma barbieresk imi iasa cateva kosuri...ma dau cu lotiuni kumparate de la avon dar trec greu... un sfat s skap repede d ele pentru ca nu le suport...

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Incearca sa folosesti biguri mai bune. Eu folosesc Glilette Blue 2 si sunt foarte bune. Si ar fi recomandat sa iti iei o crema pentru barbierit. Eu folosesc asa ceva : http://www.expresschemist.co.uk/......vebalm.jpg

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

N-ai decat sa iti smulgi pielea de pe fata ca sa scapi de cosurihee hee Nu te mai da cu toate lotiunile si cremele ca nu sunt bune de nimic, iti garantez.Si mai important, nu le stoarce, e cea mai mare prostie pe care o poti face! Sunt de la mama natura, trec ele singurewinking

| marcelan25 a răspuns:

Astea nu sunt cosuri. Eu cred ca ar trebui sa-ti schimbi lama de barbierit, cu una de o calitate mai buna si incearca de la Gilette crema noua de ras.Iti recomand sa nu prea folosesti lotiuni de la Avon, nu sunt asa bune. Iti pot garanta ca nu o sa-ti mai apara iritatiile de care ne-ai vorbit. Succes!

| botafogo a răspuns:

Stoarce-le de fiecare data ce sa zic(daca esti dudu si habar n-ai de altceva Dumnezeu cu mila

| bianca_1917 a răspuns:

Probabil e din cauza lamei, ori o folosesti prea mult ori nu e buna, poti de exemplu pentru a'ti usca cosurile sa stai cu fata in aburii de ceai de tei, este cea mai ieftina solutie si cred ca si cea mai bunahappy