| MoTaNa6 a întrebat:

Cum sa skap cel mai repede de cosuri?

Răspuns Câştigător
| GossipGirlD a răspuns:

Hei. Am folosit o gramada de remedii, dar cel mai bun si rapid este acesta :
-> Spala`te in fiecare seara pe fata cu apa rece, bine bine de tot.
-> Tamponeza`te pe fata cu spirt
-> Cumpara`ti de la farmacie argila. Este o cutie cu 10 pliculete, din care se face o masca, care iti usuca tenul si cosurile. Toata lumea stie ca un ten uscat nu are cosuri. Sida`ti in fiecare seara cu pudra de talc. Daca te machezi, incearca sa-ti dai si inainte de fond de ten cu pudra. Ai sa vezii ce efect are.
Si incearca sa numai bei acid. In cateva saptamani o ai un ten de bebelus.batting eyelashes Si apoi continua cu masca i data pe saptamana si pudra de talc si nu vei mai avea probleme. big grin Sper ca te-am putut ajuta, mi-ar folosi foarte mult o funda.

2 răspunsuri:
| CriSSa537 a răspuns:

Eu folosesc o arifie numita "Cutaden" P.s:nu ti le stoarce ca o sa-ti ramana semne.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara Skinoren de la ive rocher recomand.