| Tony23_9336 a întrebat:

Ziceti-mi si mie ce sa-i scriu ca sa ma impac cu ea ca crede ca am mintito dar nu e adevarat! funda!

Răspuns Câştigător
| xAvrilx a răspuns:

Zii ce simti cu adevaratwinking.
Fetele sunt impresionate ca baiety gandesc, mai ales cu inimaoh go on.

3 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Zi,,ashaaa.daca nu am crezi ca nu team mintit inseamna ca nu ma ubestiiiwinkingshicredema ia gt cuh eahlove struckkiss

| 43v3r a răspuns:

Pai spune-i cat de mult o iubesti si minte-o un pic, zi ca niciodata nu te-ai uitata la alta(chiar daca ai facut-o), spune-i sa va intalniti sau sarut-o in fata prietenilor daca iti raspunde inseamna ca te-a iertat si te iubeste daca nu cauta-ti alta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ea are incredere in tine,ar trebui sa te creada. Spune-i serios ca nu ai mintit. Daca are incredere in tine, e ok. Daca nu, nu prea are rost.
p.s: observa-ti greselile gramaticale care le cam intra in ochi altora.