| Parisblue a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste filme de groaza misto, da nu ff de groazalaughing

7 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Bloody mary love struckx; constantin love struckx.

| Green a răspuns:

2012 daca l-ai vazut laughing mie nu mi s-a parut de groaza dar a vrut sa-l vada si tata si a zis ca e de groaza si ca-s nebuna laughing
Acum nu stiu, dar pe mine nu prea m-a speriat, doar asa, niste fiori. laughing
Efectele sunt foarte tarihappy

Te mai poti uita si la Scary Movie sau Sherlock Holmes - iar un film foarte tare! Sau Journey to the Center of the Earth (calatorie spre centrul pamantului).
Inkheart (inima de cerneala) - nu prea e de groaza, dar e foarte interesant, o sa-ti placa.
Poate chiar si Twilight si New Moon (dar banuiesc ca le-ai vazut laughing ).

Daca vreodata ai chef de "senzatii tari" si sa nu dormi nopti intregi uite-te la Paranormal Activity - e ingrozitor! laughing Sau ar mai fi Cazul 39, dar nu se compara cu Paranormal Activity laughing

| mihai_1757 a răspuns:

Sckery muvie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stapanul inelelor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pe mine nu ma sperie nici-un film, nu le consider extrem de "de groaza", dar imi plac foarte mult:
Amprente mortale
Tenebrele
Al saselea simt
Camera 1408

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gotika, orfana, jocuri imaginare.Totusi, iti dau si cateva de groaza, poate te razgandesti! Iata, the grudge, scream(nu pot sa le scriu cu litera mare)

| florin_7656 a răspuns:

Wrong turn 1, 2, 3