| OanaG a întrebat:

Ziceti-mi si mie o crema buna pentru vergeturi care sa aiba efecte vizibilebig grinbig grin Lotiunea de la Herbagen e >buna? A folosit-o cineva?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Desi "te lupti cu morile de vant" (vergeturile nu vor disparea de tot niciodata crying ), poti sa te dai zilnic cu unt de shea, este foarte bun, dar nu suficient de bun incat sa-ti reginereze un tesut mort (vergeturile). Untul de shea le va estompa cat de cat si va preveni aparitia noilor vergeturi. Bafta!winking

| alicyanimphea a răspuns:

Din cate stiu vergeturile nu se duc de tot de tot, dar se mai estompeaza. E destul de bun si Herbagen, eu am mai folosit un ulei anti-vergeturi la sticluta mica de la HerbalLife, nu mai stiu cum se cheama si acela mi s-a parut foarte bun. S-ar putea sa gasesti pe acolo si alte chestii naturiste bune, sa te uiti

| Iulia_2191 a răspuns:

Hmm am si eu de la Herbagen si ma dau pe vergeturi cu ea dar nu stiu... sper sa mearga.
De ce nu incerci tu, fiecare organism reactioneaza diferittongue