| RoOByY a întrebat:

Ziceti-mi si mie un nume pentru facebook. Ma cheama Robert si vreau sa fie ceva mai different Si puteti inventa Robert Wee Roby Wee Robert Zup Ceva de genu toate ideilee...Multumesc

2 răspunsuri:
| BebelushaRoz a răspuns:

Daca nu vrei sa pari poponar sau sa fii luat drept copil imatur, eu te sfatuiesc sa iti pui numele tau de familie si prenumele, de exemplu Robert Popescu si inlocuiesti, bineinteles, Popescu cu numele tau de familie... cred ca ti-ai dat si singur seama de asta